Poznaj Strzelanie dla Dwojga | Kraków

1 2 3 4 5 (7)
Kraków
2 os.

212 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Lubicie dreszczyk adrenaliny? Szukacie nowej wspólnej pasji? Wejdźcie na strzelnicę i sprawdźcie, jak poradzicie sobie w strzelaniu do celu! Doświadczony instruktor pokaże Wam, jak poprawnie obsługiwać broń, zachować bezpieczeństwo i zawsze trafiać w sam środek tarczy. Poczujcie ciężar pistoletu w dłoni, postawcie się w roli Waszych ulubionych bohaterów kina akcji i zacznijcie strzelać. Rozładujcie stres i negatywne emocje, załadujcie broń i sprawdźcie, ile adrenaliny może zapewnić 50 naboi i pistolet sportowy. Przekonajcie się, które z Was poradzi sobie lepiej z kalibrem 5,6 mm. Jesteście gotowi na pojedynek strzelców?

Prezent obejmuje:

  • Szkolenie teoretyczne i opiekę instruktora,
  • Po 50 strzałów dla każdej osoby z broni kalibru 5,6 mm,
  • Tarcze strzeleckie.

Nie masz pomysłu na fajny prezent dla pary? Chcesz znaleźć nietuzinkowy prezent na rocznicę, ślub? Poznaj Strzelanie dla Dwojga to nietypowy upominek, który zapewnia dużo emocji i świetnej zabawy. Adrenalina zmieszana z euforią i element rywalizacji - tak właśnie wygląda nasza recepta na prezent marzeń na każdą okazję! Podaruj swoim bliskim voucher na prezent i zamień marzenia we wspomnienia. Szukasz czegoś innego? Otwórz nasz katalog marzeń i sprawdź, co przygotowaliśmy z myślą o Twoich bliskich!


Miejsce realizacji

Kraków

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

1,5 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje po 50 strzałów dla każdej osoby z broni o kalibrze 5,6mm. W skład prezentu wchodzi: udostępnienie broni, naboje, tarcze, sprzęt ochronny, stanowisko strzeleckie, krótkie przeszkolenie teoretyczne oraz opieka instruktora.Opinie (1)

Anita

Prezent zgodny z opisem, wszystko przebiegło bez żadnych problemów.

1
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.