Poznaj Samochód Przyszłości - Tesla Model S | Warszawa (okolice)

Tylko u nas
4.0 4 Opinie

Poznaj Samochód Przyszłości - Tesla Model S | Warszawa (okolice)


Mroków k.Warszawy
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

299,00 zł

299,00 zł

O prezencie

Wsiądź do najbardziej zaawansowanego pojazdu na świecie i przygotuj się na niezapomniane przeżycie! W pełni elektryczna Tesla szczyci się również tytułem najszybszego auta na naszym globie. Do tego jest całkowicie cicha i o lata wyprzedza konkurencję w zakresie innowacji technologicznych. Poznaj jej wszystkie możliwości i poczuj się jak w filmie science-fiction. To prawdziwa gratka dla fanów nowinek motoryzacyjnych.

Co obejmuje prezent?
Przeżycie składa się z prezentacji Modelu S oraz przejazdu w fotelu pasażera ulicami Warszawy w autonomicznym trybie Autopilot. Na życzenie obdarowanego istnieje możliwość przejażdżki po obwodnicy Warszawy przy wyższej prędkości. Po ukończeniu jazdy zapraszamy do zrobienia zdjęcia z Modelem S.

Ile kilometrów można przejechać na jednym ładowaniu?
Zasięg Modelu S wynosi do 600km.

Czy wiesz, że...
Model S wyposażony jest w zestaw 8 kamer, 8 czujników ultradźwiękowych, radaru oraz “superkomputera” wykonującego 24 kwantyliony operacji na sekundę. W połączeniu z zaawansowanym oprogramowaniem opartym o głęboką sieć neuronową, auto nieustannie się uczy i jest w stanie przewidzieć oraz zapobiec potencjalnym zagrożeniom nieporównywalnie szybciej od człowieka.

Poznaj Samochód Przyszłości - Tesla Model S | Warszawa (okolice) to rozwiązanie jeśli potrzebujesz pomysłu na prezent dla miłośnika technologii i motoryzacji. Przejazd Teslą jest tym, czego szukasz! Niepowtarzalne przeżycie z pewnością na długo zapadnie Ci w pamięć. Podaruj voucher prezentowy na przejazd Teslą! Doświadczenie przyszłości motoryzacji na własnej skórze świetnie sprawdzi się jako prezent na urodziny lub prezent na Dzień Chłopaka.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Mroków k.Warszawy

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

30 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu może pojawić się wyłącznie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Podczas realizacji nie jest wymagane prawo jazdy. Przejażdżka odbywa się w fotelu pasażera.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Tesla-warszawa.com

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

4.0 4 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Katarzyna Kazimieruk

Super przeżycie, piękny samochód, bardzo miła kadra. Przejażdżka Tesla dostarczyła wielu pozytywnych emocji, dodatkowo instruktor to człowiek z pasja i w ciekawy sposób przekazał mi ogrom ciekawostek ;) szczerze polecam

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.