Poznaj Nurkowanie | Lublin

1 2 3 4 5 (1)
Lublin
1 os.

149 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Szukasz relaksu i dobrej zabawy? Szukasz nowej pasji lub sportu, który mógłbyś zgłębić? Poznaj nurkowanie to strzał w dziesiątkę! Do rozpoczęcia przygody wystarczy podstawowa umiejętność pływania. W pierwszej kolejności instruktor przeprowadzi z Tobą szkolenie teoretyczne. Poznasz podstawowy sprzęt ABC oraz sprzęt powietrzny. Dowiesz się także, jakie procedury obowiązują nurków np. w jaki sposób komunikować się z innymi pod wodą. Chwilę później możesz już się zanurzyć. Nie martw się, nie czeka Cię skok na głęboką wodę! Odkryj podwodny świat i przekonaj się, czy nurkowanie to sport, który rozpali Twoją wyobraźnię. Tę przygodę zapamiętasz jeszcze na długo po wyjściu z basenu. Instruktor, sprzęt oraz pływalnia czekają na Ciebie!


Prezent obejmuje:

  • Bilet wstępu na pływalnię,
  • Nurkowanie wprowadzające,
  • Opiekę instruktorską oraz wykład wstępny,
  • Wypożyczenie kompletnego sprzętu.

Nie masz pomysłu na ciekawy prezent dla żony, męża lub dziecka? Zobacz nasz katalog marzeń i przekonaj się, jakie cudowne prezenty przygotowaliśmy dla Twoich bliskich. Poznaj nurkowanie to niesamowite przeżycie, które uszczęśliwia i zapewnia świetne wspomnienia. To genialny podarunek na każdą okazję! Idź z duchem czasu, podaruj voucher na prezent i ciesz się radością swoich bliskich.


Miejsce realizacji

Lublin

Obowiązujący strój

Prosimy zabrać kostium, czepek i ręcznik.

Czas trwania

Od 2 do 3 godzin

Informacje dla oglądających

Na niektórych basenach znajdują się trybuny, z których można obserwować nurkowanie.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu. Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje: bilet wstępu na pływalnię, wykład wprowadzający, nurkowanie wprowadzające, opiekę instruktorską, wypożyczenie sprzętu. Prezent realizowany w grupach. Minimalny wiek uczestnika: 15 lat. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda rodziców lub obecność jednego z opiekunów podczas nurkowania. Wymagana jest podstawowa umiejętność pływania.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.