Poznaj Landkiting | Bielsko-Biała

0.0 0 Opinie

Poznaj Landkiting | Bielsko-Biała


Bielsko-Biała
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

249,00 zł

249,00 zł

O prezencie

Na pewno wiesz, że nie ma nic piękniejszego od możliwości uprawiania ekstremalnych sportów na świeżym powietrzu? Jeżeli chcesz czerpać jeszcze więcej radości z życia, to koniecznie Poznaj Landkiting! Dyscyplina ta łączy w sobie jazdę na desce i paralotniarstwo. Podczas czterogodzinnego kursu krótko zapoznasz się z teoretycznymi podstawami sportu, a następnie przejdziesz do szlifowania praktyki i wyrabiania nawyków, które pozwolą Ci osiągnąć perfekcję. Postaw latawiec i gnaj razem z wiatrem!

Co obejmuje prezent?

2-godzinny kurs landkite z instruktorem, 2 godziny ćwiczeń we własnym zakresie pod okiem instruktora, sprzęt: latawiec treningowy, latawiec z de-powerem dopasowany do wagi i warunków, trapez, ochraniacze na kolana, kask, 30-minutowe warsztaty wprowadzające do dyscypliny mountainboardingu.

Landkiting - co to takiego?

To sport polegający na jeździe i skokach na desce mountainboardowej wraz z latawcem pociągowym w terenie otwartym typu lotniska, plaże, łąki. Uważany za bardziej dostępną alternatywę kitesurfingu jest również doskonałą opcją dla rozwoju dyscypliny – mountainboardu.

Poznaj Landkiting | Bielsko-Biała to ekstremalny prezent dla mężczyzn i kobiet, którzy prowadzą aktywny tryb życia i poszukują nowych fantastycznych przeżyć. Kurs, gwarantowany przez ten podarunek, to przede wszystkim praktyczne zajęcia, które pozwalają opanować jazdę na desce, przy jednoczesnym operowaniu latawcem. Wiedz, że dla każdego kto kocha poczucie wolności i lubi sobie podwyższać stężenie adrenaliny we krwi, będzie to niezapomniany prezent.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Bielsko-Biała

Obowiązujący strój

Ubranie nie krępujące ruchów, krótkie lub długie spodnie. Kobiety - koszulki z ramiączkami. W przypadku deszczowej aury, zalecamy zabranie rezerwowej pary butów do przebrania.

Czas trwania

4 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Kurs dotyczy obsługi latawców pociągowych - komorowych lub pompowanych w zależności od tego jaka dziedzina kitingu Cię interesuje. Kurs doskonale przygotowuje do dalszej nauki landkitingu (snowkiting, buggykiting) jak również kitesurfingu.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Wild Boards Szkoła Mountainboardu

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.