Poznaj Landkiting | Bielsko-Biała

0.0 0 Opinii

Poznaj Landkiting | Bielsko-Biała


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Na pewno wiesz, że nie ma nic piękniejszego od możliwości uprawiania ekstremalnych sportów na świeżym powietrzu? Jeżeli chcesz czerpać jeszcze więcej radości z życia, to koniecznie Poznaj Landkiting! Dyscyplina ta łączy w sobie jazdę na desce i paralotniarstwo. Podczas czterogodzinnego kursu krótko zapoznasz się z teoretycznymi podstawami sportu, a następnie przejdziesz do szlifowania praktyki i wyrabiania nawyków, które pozwolą Ci osiągnąć perfekcję. Postaw latawiec i gnaj razem z wiatrem!

Co obejmuje prezent?

2-godzinny kurs landkite z instruktorem, 2 godziny ćwiczeń we własnym zakresie pod okiem instruktora, sprzęt: latawiec treningowy, latawiec z de-powerem dopasowany do wagi i warunków, trapez, ochraniacze na kolana, kask, 30-minutowe warsztaty wprowadzające do dyscypliny mountainboardingu.

Landkiting - co to takiego?

To sport polegający na jeździe i skokach na desce mountainboardowej wraz z latawcem pociągowym w terenie otwartym typu lotniska, plaże, łąki. Uważany za bardziej dostępną alternatywę kitesurfingu jest również doskonałą opcją dla rozwoju dyscypliny – mountainboardu.

Poznaj Landkiting | Bielsko-Biała to ekstremalny prezent dla mężczyzn i kobiet, którzy prowadzą aktywny tryb życia i poszukują nowych fantastycznych przeżyć. Kurs, gwarantowany przez ten podarunek, to przede wszystkim praktyczne zajęcia, które pozwalają opanować jazdę na desce, przy jednoczesnym operowaniu latawcem. Wiedz, że dla każdego kto kocha poczucie wolności i lubi sobie podwyższać stężenie adrenaliny we krwi, będzie to niezapomniany prezent.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubranie nie krępujące ruchów, krótkie lub długie spodnie. Kobiety - koszulki z ramiączkami. W przypadku deszczowej aury, zalecamy zabranie rezerwowej pary butów do przebrania.

Czas trwania

4 godziny

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Kurs dotyczy obsługi latawców pociągowych - komorowych lub pompowanych w zależności od tego jaka dziedzina kitingu Cię interesuje. Kurs doskonale przygotowuje do dalszej nauki landkitingu (snowkiting, buggykiting) jak również kitesurfingu.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Wild Boards Szkoła Mountainboardu

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.