Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności

Informacje: 22 66 88 272
Cały tydzień od 9.00 do 21.00

Poznaj Buggykiting - Szalona Zabawa z Latawcem i Wózkiem Buggy | Wrocław

(0)
Lokalizacja
Wrocław (lotnisko Mirosławice)
Uczestnicy
1
Sezon
Całoroczny
Ważność
12 Miesięcy

Sprawdź inne propozycje wykonawcy:

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

Chcesz mieć możliwość żeglowania po lądzie? Teraz jest to w zasięgu Twojej ręki! Postaw latawiec, zasiądź w specjalnym wózku i pędź razem z wiatrem, doświadczając wolności i ekstremalnych przeżyć. Buggykiting to forma aktywności, która wciąż jeszcze zyskuje na popularności w Polsce. Bądź jedną z pierwszych osób, która doświadczy emocji z nią związanych. Daj się ponieść wiatrowi!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje: część teoretyczną dotyczącą zasad bezpieczeństwa związanych z poruszaniem się latawcem po niebie i buggy po lądzie, wyjaśnienie pojęcia okna wiatru i jak się w tym poruszać, podane zostaną także dodatkowe informacje o kursach, zawodach, wyprawach, etc.

Buggykiting - co to takiego?

Buggykiting (inaczej Kitesailing lub Buggying) to sport ekstremalny zaliczający się do żeglarstwa lądowego. Polega na poruszaniu sie po lądzie przy pomocy wózka, napędzanego przez specjalny latawiec. Wózki - nazywane kite buggy mogą osiągać rekordowe prędkości nawet powyżej 100 km/h.

Jak przebiega realizacja prezentu?

Większa część zajęć z instruktorem poświęcona będzie puszczaniu i montażowi latawców oraz jeździe wózkiem buggy. Uczestnik będzie miał okazję odczuć jaką zaskakującą siłą dysponują latawce i jak to jest gnać wózkiem napędzanym latawcem. Jeśli warunki pozwolą, możliwa będzie przejażdżka jako pasażer z instruktorem. Dużo zabawy i zaskakujących wrażeń gwarantowane!

Czy wiesz, że...

W 1826 roku angielski wynalazca i nauczyciel George Pocock podjął próbę napędzania dyliżansu przy pomocy latawców. Udało mu się przejechać 182 km z Bristolu do Marlborough ze średnią prędkością 32 km/h.

Poznaj Buggykiting sprawdzi sie jako:

prezent dla taty, podarunek dla męża, prezent na Dzień Chłopaka.

Jeżeli szukasz pomysłów na ciekawe prezenty, a jednocześnie chcesz aby Twój podarek był nietypowy, to Buggykitting jest tym, co niewątpliwie sprawi, że na twarzy twoich bliskich zagości szczery uśmiech. To oryginalny prezent dla każdego, niezależnie od wieku czy płci - jedyny warunek, to zamiłowanie do pozytywnych emocji. Co więcej, sport ten można uprawiać zarówno w lecie, jak i w zimie, dlatego voucher na to przeżycie sprawdzi się świetnie, także jako prezent Gwiazdkowy!

Miejsce realizacji

Wrocław (lotnisko Mirosławice)

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

90 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji prezentu mogą pojawić się osoby obserwujące.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Brak ograniczeń wiekowych. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda /obecność opiekuna prawnego. Wymagana rezerwacja z 7-dniowym wyprzedzeniem. Zajęcia odbywają się przez cały rok. Dla niezmotoryzowanych jest możliwy transport z Wrocławia za dodatkową opłatą.

Wpisz mail, zobacz Voucher

 
Dodaj opinię
Ocena przeżycia
Zasady dodawania komentarzy

Zobacz inne propozycje