Poszalej za Kierownicą Mustanga GT | Warszawa

0.0 0 Opinie

Poszalej za Kierownicą Mustanga GT | Warszawa


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Poszalej za Kierownicą Mustanga GT - otrzymujesz niepowtarzalną okazję, by ujarzmić tę amerykańską bestię, o której marzą miliony kobiet i mężczyzn. Ford Mustang jest autem, które kojarzy się z seksapilem, szybkością i jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych symboli amerykańskiej kultury. Poprowadź jeden z definitywnie najładniejszych samochodów na świecie i pozwól, by oddał Ci część swojej mocy. Od Ciebie zależy, czy nad nią zapanujesz!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje wprowadzenie oraz jazdę za kierownicą z doświadczonym instruktorem z międzynarodową licencją rajdową R1.

Ile trwa realizacja prezentu?
Realizacja prezentu trwa około 60 minut.

Czy wiesz, że...
Ford Mustang z 1971 roku był samochodem Jamesa Bonda w filmie "Diamenty są wieczne"?

Poszalej za Kierownicą Mustanga GT | Warszawa sprawdzi się jako prezent na wieczór kawalerski! Każdy mężczyzna marzy skrycie o tym, by móc przejechać się autem jak ten, więc z pewnością będzie to dobry podarunek na takie okazje jak urodziny męża, czy Dzień Ojca!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

60 minut, z czego osoba obdarowana spędza za kierownicą 40 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Prezent obejmuje wprowadzenie oraz jazdę za kierownicą z doświadczonym instruktorem z międzynarodową licencją rajdową R1. Uczestnik spędza za kierownicą 40 minut. Mustang posiada 5 litrowy silnik z 8 cylindrami. Pod maską "znajduję się” 421 koni mechanicznych.


Sprawdź na mapie


Realizacja

SOLO YOU&ME

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.