JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Poprowadź Monster Buggy | Warszawa

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia, przedstawionego obok, lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Poprowadź Monster Buggy | Warszawa

Warszawa
1 os.

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Uwielbiasz emocje związane z nowymi motoryzacyjnymi doświadczeniami? Jeżeli tak, to pokochasz jazdę maszyną Monster Buggy! Buggy to popularny lekki pojazd stworzony do tego, żeby pokonywać najtrudniejsze przeszkody terenowe – ten, który Ty poprowadzisz ma jeszcze jedną wyjątkową cechę – jest ogromny! Dla pojazdu Monster Buggy nie ma przeszkód nie do pokonania. Przekonaj się o tym sam!

Co kryje się pod hasłem Monster Buggy?
To ogromny pojazd na wzór pustynnego buggy - 4,5 metra długości, 2,2 metra wysokości i koła o średnicy 1 metra. Monster Buggy posiada silnik V10 o pojemności blisko 7L i mocy około 400 KM, a to wszystko w połączeniu z doskonałym zawieszeniem i ultra lekką konstrukcją nadwozia.

Gdzie odbywa się przejazd?
Jazda odbywa się na specjalnie do tego przygotowanym torze o powierzchni 15 000 m2. Na torze znajdziemy liczne nasypy, przeszkody, nawroty, doły itp. 

Czy zabawa jest bezpieczna?
Jazda Monster Buggy to zdecydowanie prezent ekstremalny, ale nad całością realizacji czuwa doświadczony instruktor, który w każdym momencie - w razie niebezpieczeństwa - może przerwać jazdę, przez użycie hamulca bezpieczeństwa oraz odłączenie zapłonu. Ponadto monster buggy to solidna stalowa klatka oraz fotele z 4- punktowymi pasami bezpieczeństwa.

Ekstremalny prezent powinien gwarantować potężną dawkę adrenaliny. Właśnie taką potężną porcję silnych przeżyć zapewnia nowy oryginalny prezent o nazwie „Poprowadź Monster Buggy” – tego typu upominek sprawdzi się jako urodzinowy prezent dla każdego, kto lubi czuć, że żyje.


Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie swobodne, którego nie boisz się pobrudzić.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Jazda odbywa się po specjalnie przygotowanym torze o powierzchni 15 000 m2. Przed jazdą krótkie szkolenie wstępne. Jazda odbywa się w bezpośredniej obecności instruktora. Nie jest wymagane prawo jazdy kat. B. Minimalny wiek: 18 lat. Osoba obdarowana zabezpieczona jest 4 punktowymi pasami bezpieczeństwa. Wykonawca zapewnia również kask. Zabroniona jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Warunkiem odbycia jazdy jest konieczność przeczytania, akceptacji i podpisania regulaminu. Instruktor ma prawo odmówić realizacji prezentu, w sytuacji, kiedy realizacja byłaby niebezpieczna dla którejkolwiek ze stron.


LISTA DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 962
Filtruj Prezenty
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.