JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Poprowadź Mercedesa AMG A 45 (1 okrążenie) | Kielce

Poprowadź Mercedesa AMG A 45 (1 okrążenie) | Kielce


Kielce
1 os.

179 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
179 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Jazda Mercedesem to klasa sama w sobie! Przekonaj się o tym osobiście, udając się na przejażdżkę Mercedesem AMG A 45 i przeżyj niezapomnianą podróż po torze pod okiem doświadczonego instruktora. Zasiądź za kierownicą maszyny, która posiada 510 koni mechanicznych, rozpal silnik do czerwoności, nabierz prędkości i... czas start! To zwiastun szybkiej, fascynującej i piekielnie dobrej jazdy modelem mercedesa, który powstał na potrzeby konkurencji z Porsche 911. Wszystko jest w granicach Twoich możliwości. Zostań zatem kolekcjonerem ciekawych doświadczeń.

Jak będzie wyglądało Twoje przeżycie?
Niepowtarzalnie, bo zasiądziesz za kierownicą Mercedesa AMG A 45, zapoznasz się z maszyną, a następnie pokonasz okrążenie po torze wyścigowym.

Gdzie będzie odbywać się Twoja przejażdżka?
Mercedesem AMG A 45 przejedziesz się na torze wyścigowym w Kielcach, a w sporadycznych sytuacjach również na torze w Krakowie, Warszawie i Łodzi.

Jaka jest maksymalna prędkość osiągana przez auto?
Mercedes AMG A 45 rozpędza się nawet do 315 km/h.

Poprowadź Mercedesa AMG A 45 (1 okrążenie) | Kielce  to doskonały upomniek dla męża z okazji rocznicy ślubu. Pokaż jak  bedzo chesz podziękować za wspólnie spędzone lata oraz wyrazić swoją miłość.
Przejażdżka po torze spełni jego oczekiwania i nie tylko. Ogromny zastrzyk adrenaliny w połączeniu z szybką jazdą, to recepta niepowtarzalnej zabawy!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kielce

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie z płaską podeszwą.

Czas trwania

Czas zależy od prędkości przejazdu, obdarowany pokona dystans 1 okrążenia po pętli toru (około 1 km).

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany w sezonie od kwietnia do października.

Informacje dodatkowe

Jazda za kierownicą samochodu w obecności instruktora. Przed realizacją krótkie szkolenie teoretyczne z zasad bezpieczeństwa. Wymagane prawo jazdy kat. B (należy okazać przed realizacją). Możliwość realizacji prezentu jedynie w terminach wyznaczonych przez wykonawcę.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.