Poprowadź Mercedesa AMG A 45 (1 okrążenie) | Kielce

0.0 0 Opinie

Poprowadź Mercedesa AMG A 45 (1 okrążenie) | Kielce


Kielce
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

299,00 zł

299,00 zł

O prezencie

Jazda Mercedesem to klasa sama w sobie! Przekonaj się o tym osobiście, udając się na przejażdżkę Mercedesem AMG A 45 i przeżyj niezapomnianą podróż po torze pod okiem doświadczonego instruktora. Zasiądź za kierownicą maszyny, która posiada 510 koni mechanicznych, rozpal silnik do czerwoności, nabierz prędkości i... czas start! To zwiastun szybkiej, fascynującej i piekielnie dobrej jazdy modelem mercedesa, który powstał na potrzeby konkurencji z Porsche 911. Wszystko jest w granicach Twoich możliwości. Zostań zatem kolekcjonerem ciekawych doświadczeń.

Jak będzie wyglądało Twoje przeżycie?
Niepowtarzalnie, bo zasiądziesz za kierownicą Mercedesa AMG A 45, zapoznasz się z maszyną, a następnie pokonasz okrążenie po torze wyścigowym.

Gdzie będzie odbywać się Twoja przejażdżka?
Mercedesem AMG A 45 przejedziesz się na torze wyścigowym w Kielcach, a w sporadycznych sytuacjach również na torze w Krakowie, Warszawie i Łodzi.

Jaka jest maksymalna prędkość osiągana przez auto?
Mercedes AMG A 45 rozpędza się nawet do 315 km/h.

Poprowadź Mercedesa AMG A 45 (1 okrążenie) | Kielce  to doskonały upomniek dla męża z okazji rocznicy ślubu. Pokaż jak  bedzo chesz podziękować za wspólnie spędzone lata oraz wyrazić swoją miłość.
Przejażdżka po torze spełni jego oczekiwania i nie tylko. Ogromny zastrzyk adrenaliny w połączeniu z szybką jazdą, to recepta niepowtarzalnej zabawy!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kielce

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie z płaską podeszwą.

Czas trwania

Czas zależy od prędkości przejazdu, obdarowany pokona dystans 1 okrążenia po pętli toru (około 1 km).

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany w sezonie od kwietnia do października.

Ważne informacje

Jazda za kierownicą samochodu w obecności instruktora. Przed realizacją krótkie szkolenie teoretyczne z zasad bezpieczeństwa. Wymagane prawo jazdy kat. B (należy okazać przed realizacją). Możliwość realizacji prezentu jedynie w terminach wyznaczonych przez wykonawcę.


Sprawdź na mapie

Lokalizacja


Realizacja

SJS Driving Experience

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.