(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Poprowadź "Malucha" - Fiat 126p (120 minut) | Poznań (okolice)

0.0 0 Opinii

Poprowadź "Malucha" - Fiat 126p (120 minut) | Poznań (okolice)


Kórnik
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

659,99 zł

659,99 zł

O prezencie

Jesteś fanem klasycznych aut i Twoje serce bije zdecydowanie szybciej, gdy spotkasz niezwykły “okaz” na drodze? Poprowadź "Malucha" - Fiat 126p w Kórniku koło Poznania! Usiądź za kierownicą legendy polskich dróg i wyrusz na niezwykłą, sentymentalną przejażdżkę tym “Maluchem”. Zabierz ze sobą pasażera, który wspólnie z Tobą będzie przeżywać tę niezwykłą przygodę. Mały Fiat i wielka przygoda!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje jazdę za kierownicą samochodu Fiat 126p ST oraz szkolenie z obsługi tego pojazdu. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby (można zabrać 1 pasażera).

Ile czasu potrwa przeżycie?
Całe przeżycie potrwa około 120 minut, z czego 15 minut to szkolenie z obsługi samochodu, a 105 minut to jazda za kierownicą “Malucha”.

Jakie wymagania muszę spełnić, by usiąść za kierownicą Fiata 126p?
Wystarczy, że masz 22 lata i czynne prawo jazdy kat. B.

Gdzie odbywa się jazda?
Jazda Fiatem 126p ST odbywa się w podpoznańskim Kórniku i jego okolicach (do 50 km), Wykonawca przyjeżdża pod wskazany adres.

Poprowadź "Malucha" - Fiat 126p (120 minut) | Kórnik daje wyjątkową okazję, by zaskoczyć bliską osobę niezapomnianym prezentem urodzinowym. Niezależnie od tego, czy szukasz podarunku dla taty, dziadka czy wujka, to jazda “Maluchem” w Poznaniu i okolicach będzie doskonałym wyborem, zapewniającym niezwykłą podróż w przeszłość. Wybierz Voucher na przeżycie i przekonaj się, że spełnianie marzeń jest naprawdę proste!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kórnik

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

120 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Osoba obdarowana może zabrać ze sobą jednego pasażera. Voucher obejmuje szkolenie z obsługi samochodu i jazdę za jego kierownicą. Minimalny wiek uczestnika: 22 lata. Wymagane jest prawo jazdy kat. B. Nie jest wymagana kaucja.


Sprawdź na mapie


Realizacja

IT NOW

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.