Poprowadź Forda Focusa RS (2 okrążenia) | Kielce

0.0 0 Opinie

Poprowadź Forda Focusa RS (2 okrążenia) | Kielce


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Chcesz osiągnąć prędkość 100 km/h zaledwie w czasie 5 sekund i przeżyć niezapomniane emocje na torze? Teraz jest to realne z naszym Fordem Focusem RS, który jest jednym z najlepszych hot hatch na rynku! Takim mianem określa się sportowe wersje samochodów osobowych z nadwoziem typu hatchback, które łączy część pasażerską z dostępem do bagażnika. Będziesz świetnie się bawił za kierownicą auta, które zostało specjalnie przygotowane do rajdowych wyczynów! Przekonaj się o tym osobiście! Wciśnij gaz do dechy i ruszaj po motoryzacyjne wrażenia!

Jak będzie wyglądać Twoje przeżycie?
Niepowtarzalnie. Doznasz ogromnej dawki emocji, gdy zasiądziesz za kierownicą Forda Focusa RS, zapoznasz się z samochodem i wykonasz 2 okrążenia po torze.

Gdzie będzie odbywać się Twoja przejażdżka?
Fordem Focusem RS przejedziesz się na torze wyścigowym w Kielcach.

Czy wiesz, że...
Ford Focus został samochodem roku 2016 w plebiscycie Vehicle Dynamics International (VDI). Jury uznało, że samochód nie tylko prowadzi się doskonale, ale również wygrywa na tle konkurencji, a to wszystko za sprawą znakomitego silnika z technologią EcoBoost, który zapewnia nadzwyczajne osiągi.

Poprowadź Forda Focusa RS (2 okrążenia) | Kielce to prezent idealny na Dzień Chłopaka. Zaskocz go niebanalnym upominkiem, i zobacz jak rozpromieni się na myśl o poprowadzeniu takiego samochodu po torze.Pozwól swoim bliskim wyszaleć się na torze i dostarcz im niewiarygodnych emocji za kółkiem!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie z płaską podeszwą.

Czas trwania

Czas zależy od prędkości przejazdu, obdarowany pokona dystans 2 okrążeń po pętli toru (łącznie ponad 2 km).

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany w sezonie od kwietnia do października.

Ważne informacje

Jazda za kierownicą samochodu w obecności instruktora. Przed realizacją krótkie szkolenie teoretyczne z zasad bezpieczeństwa. Wymagane prawo jazdy kat. B (należy okazać przed realizacją). Możliwość realizacji prezentu jedynie w terminach wyznaczonych przez wykonawcę.


Sprawdź na mapie

Lokalizacja


Realizacja

SJS Driving Experience

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.