Poprowadź Forda Focusa RS (1 okrążenie) | Kielce

0.0 0 Opinie

Poprowadź Forda Focusa RS (1 okrążenie) | Kielce


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Pragniesz doświadczyć ekscytującego przeżycia? Marzysz o adrenalinie i szaleństwie? Zagwarantuje Ci to jazda Fordem Focusem RS! Dźwięk silnika, zapach spalin i tor wyścigowy przyprawią Cię o dreszcze, a moc samochodu sprawi, że będzie to niesamowite doświadczenie! Wsiądź za kierownicę sportowego auta i uwolnij rajdowca, który w Tobie drzemie. To przeżycie zostanie z Tobą na długo, a miny Twoich kolegów na wieść o tym, że byłeś Panem sportowego auta, podbudują Twoje męskie ego!

Jak będzie wyglądać Twoje przeżycie?
Zasiądziesz za kierownicą Forda Focusa RS, zapoznasz się z samochodem i wykonasz jedno okrążenie po torze z doświadczonym instruktorem.

Jaką prędkość będziesz mógł rozwinąć podczas jazdy?
Prędkość będzie uzależniona od Twoich umiejętności oraz warunków atmosferycznych. O możliwościach i prędkości będzie decydował wykwalifikowany instruktor, który jedzie jako pasażer. To wszystko dla Twojego bezpieczeństwa.

Jaka jest maksymalna prędkość osiągana przez auto?
Ford Fous RS rozpędza się nawet do 266 km/h.

Poprowadź Forda Focusa RS (1 okrążenie) | Kielce to doskonały pomysł na prezent dla męża z okazji rocznicy! To sportowe auto rozpali w nim prawdziwego rajdowca, a adrenalina i dźwięk silnika sprawią, że będzie to jego wymarzony prezent! Z pewnością sprawisz mu nim ogromną radość!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie z płaską podeszwą.

Czas trwania

Czas zależy od prędkości przejazdu, obdarowany pokona dystans 1 okrążenia po pętli toru (około 1 km).

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany w sezonie od kwietnia do października.

Ważne informacje

Jazda za kierownicą samochodu w obecności instruktora. Przed realizacją krótkie szkolenie teoretyczne z zasad bezpieczeństwa. Wymagane prawo jazdy kat. B (należy okazać przed realizacją). Możliwość realizacji prezentu jedynie w terminach wyznaczonych przez wykonawcę.


Sprawdź na mapie

Lokalizacja


Realizacja

SJS Driving Experience

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Paweł B.

Bardzo sprawna dopasowana do potrzeb klienta obsługa prezentu. Organizacja realizacji prezentu na najwyższym poziomie.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.