Popołudnie w SPA | Sosnowiec

5.0 2 Opinii

Popołudnie w SPA | Sosnowiec


Sosnowiec
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

489,99 zł

489,99 zł

O prezencie

Pragniesz oderwać się od rzeczywistości i przenieść się do świata absolutnego odprężenia? Już teraz możesz to uczynić. Wybierz się do SPA - miejsca, w którym wskazówki zegara nie będą miały znaczenia, bo odczujesz niebywały spokój w każdej sekundzie pobytu. To będzie dla Ciebie błoga chwila! To niesamowita okazja do przeżycia relaksu, który pozytywnie wpłynie na Twoje samopoczucie, zregeneruje ciało i zmotywuje Cię do działania. Troski dnia odejdą w zapomnienie. Spędź zatem wymarzone Popołudnie w SPA i odkryj siebie na nowo!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje jeden, wybrany podczas rezerwacji wariant:
1. indywidualnie dobrany zabieg na twarz + ceremonia dla ciała,
2. pobyt w saunie lub hydromasaż. 

Ile trwa realizacja prezentu?
Realizacja prezentu trwa około 2,5 godzin.

Popołudnie w SPA | Sosnowiec sprawdzi się jako źródło odnowy ciała, jak i ducha. To niepowtarzalna dawka pozytywnej energii, relaksu i miłych wspomnień. Obdarz swoją żonę radością, wręczając jej masaż w SPA na Dzień Kobiet czy Święta. Niech wszystkie kobiety z Twojego otoczenia poczują się wyjątkowo!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Sosnowiec

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

2,5 godziny

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Osoba obdarowana ma do wyboru jeden z trzech dostępnych wariantów: 1. indywidualnie dobrany zabieg na twarz + ceremonia dla ciała. 2. sauna lub hydromasaż. Wybrany wariant należy określić podczas rezerwacji terminu realizacji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Face to Face

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 2 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

IZABELA JANY

Jestem bardzo zadowolona z zabiegu. Cudowna atmosfera i duży profesjonalizm. Polecam.

Joanna Dyksy

Fantastyczna obsługa. Pani Ania ma złote ręce, czułam się zrelaksowana i dopieszczona w każdym calu. Bardzo życzliwa posiadająca dużą wiedze i kompetencje. Odpowiednie nastawienie do klienta. Polecam z całego serca. Mam nadzieję że uda mi się wrócić, zwłaszcza do Pani Ani .

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.