Popołudnie w SPA | Wiele Lokalizacji

1 2 3 4 5 (0)
Wiele lokalizacji na terenie kraju
1 os.

339 zł

12 miesięcy ważności
Bezpieczne zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Pragniesz oderwać się od rzeczywistości? Zostawić za sobą stres i niepokoje? Oaza relaksu pośród miejskiego zgiełku - Popołudnie w SPA czeka na Ciebie! To niesamowite przeżycie pozwoli Ci się odprężyć, odetchnąć od codziennego stresu, poprawi Ci humor i doda energii. Wybierz interesujące Cię zabiegi i oddaj się w ręce wykwalifikowanych masażystów. Niezależnie od tego, czy preferujesz kojący masaż czy upiększający zabieg, czekają Cię przyjemne chwile w kojącej atmosferze SPA. Energia niezbędna do sprostania współczesnym wyzwaniom oraz chwile radości są na wyciągnięcie dłoni!
Kupując ten prezent otrzymasz dodatkowo rabat 10% na wybrany Weekend SPA.

Prezent obejmuje:

Dwa lub trzy zabiegi wybrane spośród listy wskazanej przez dany salon, na przykład: masaż relaksacyjny, zabieg na ciało, zabieg na twarz, manicure lub pedicure i inne.

Nie masz pomysłu na prezent dla niego lub dla niej? Potrzebny Ci jest uniwersalny, pomysłowy prezent? Popołudnie w Spa to świetny wybór! To nietuzinkowy upominek który pomoże Twoim bliskim zostawić za sobą stres i zmęczenie. Niezależnie od tego, czy będzie to prezent na urodziny, gwiazdkę, rocznicę, Walentynki, to jesteśmy pewni, że obdarowana osoba będzie zadowolona! Jeżeli chcesz zobaczyć radość na twarzy bliskiej Ci osoby, to nie idź utartymi ścieżkami, podaruj przeżycie! To ciekawy prezent, który zapewnia miłe wspomnienia - coś czego nie kupisz w kiosku. Potrzebujesz więcej inspiracji? Zobacz jakie cudowne prezenty mamy w naszym Katalogu Marzeń.

Dostępne Prezenty i lokalizacje:

Wyniki: 14
Filtruj Prezenty

Miejsce realizacji

Wiele lokalizacji na terenie kraju

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

ok. 2-3 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu może pojawić się wyłącznie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Popołudnie w Spa obejmuje 2-4 zabiegi wybrane spośród listy wskazanej przez dany salon, np: masaż relaksacyjny, zabieg na ciało, zabieg na twarz, manicure lub pedicure. Realizacja prezentów w tym Pakiecie może się nieznacznie różnić w zależności od lokalizacji.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje