Pojedynek Subaru vs. Mitsubishi | Wrocław (okolice)

5.0 2 Opinie

Pojedynek Subaru vs. Mitsubishi | Wrocław (okolice)


Krzywa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

619,99 zł

619,99 zł

O prezencie

Subaru i Mitsubishi są jak dwaj konkurujący ze sobą samurajowie. To firmy, które pod żadnym pozorem nie chcą ustąpić sobie pola. Najlepszym dowodem na to są coraz nowsze edycje ich modeli flagowych: Impreza i Lancer . To samochody, które złotymi literami zapisały się w historii rajdów. Teraz masz okazję przekonać się, który z nich spisze się lepiej na naszym odcinku specjalnym! Zapnij pasy, przygotuj się ogromne przyspieszenie i ogłuszający ryk silnika. Zacznij od ostrożnych okrążeń, aby zapoznać się z autami, a następnie wciśnij gaz do dechy! Zastrzyk adrenaliny i gęsia skórka gwarantowane. Zostań sędzią w odwiecznym pojedynku i wybierz swojego faworyta. Potężne Subaru i Mocarne Mitsubishi czekają na Ciebie.

Prezent obejmuje:

  • 7 okrążeń Subaru Impreza STI RA (w tym jedno zapoznawcze),
  • 7 okrążeń Mitsubishi Lancer Evolution IX (w tym jedno zapoznawcze).

Oryginalny prezent dla mężczyzny spędza Ci sen z powiek? Niepotrzebnie. Wystarczy otworzyć nasz katalog marzeń i wybrać super prezent z naszej bogatej oferty. Weźmy na przykład Pojedynek Subaru vs Mitsubishi. To niecodzienny podarunek, adrenalina i świetne wspomnienia. To właśnie nasza Wyjątkowa recepta na ciekawy prezent! Niezależnie od tego czy potrzebny Ci jest podarunek dla męża czy też syna, to przeżycie jest strzałem w dziesiątkę.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Krzywa

Obowiązujący strój

Zalecany wygodny strój, niekrępujący ruchów.

Czas trwania

Po 7 okrążeń toru o długości 1 km

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Minimalny wiek uczestnika to 18 lat. Do realizacji przeżycia wymagane jest prawo jazdy kategorii B. Ostateczne terminy jazdy są uzależnione od terminarza toru wyścigowego. Warunkiem realizacji prezentu jest akceptacja regulaminu WYKONAWCY, znajdujący się na stronie na http://jazdasubaru.pl/regulamin. Jazdy odbywają się głównie weekendowo w sezonie od marca do listopada.


Sprawdź na mapie

Lokalizacja


Realizacja

JAZDASUBARU.PL

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

5.0 2 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Karol T.

Polecam pojedynek Subaru kontra Mitsubishi :) fajna zabawa.

Mariusz

Świetny prezent, niesamowite przeżycie! Ponadto fantastyczni instruktorzy. Na pewno skorzystam jeszcze raz bo emocje i świetna organizacja do tego zachęcaja! Polecam wszystkim, nawet tym mniej doświadczonym bo instruktorzy są bardzo dobrzy w tym co robią!

Oskar

Przede wszystkim punktualność. Nawet 3 minut nie czekałem. Super. Super podejście do osoby o znacznie mniejszym doświadczeniu za kółkiem, szczególnie w autach o takiej mocy. Cały czas czułem się bezpiecznie. Ogólnie bardzo mi się podobało.

Borys

Super zabawa, subaru miażdży, brakuje całego dnia na wyłącznosć :p

Maciek

Podobało się meeeegaaaa!!! na pewno jeszcze skorzystamy!!!

Wyświetlono 5 z 8

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.