JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Pojedynek McLaren 650S vs Ferrari F458 Italia (6 okrążeń) | Wiele Lokalizacji

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Pojedynek McLaren 650S vs Ferrari F458 Italia (6 okrążeń) | Wiele Lokalizacji


Poznań, Katowice, Łódź, Wrocław, Kraków i inne..
1 os.

2079 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
2079 zł

Lubisz szybką jazdę samochodem, bogatą w ekstremalne emocje? W takim razie, przygotuj się na najszybsze sześć okrążeni w swoim życiu. Pojedynek McLaren 650S vs Ferrari F458 Italia, to konfrontacja dwóch gigantów – oba ścigacze należą do najbardziej pożądanych samochodów wyścigowych na świecie i oba rozwijają zawrotne prędkości. Zasiądź za kierownicą obu bolidów i osobiście przetestuj ich możliwości. Zdecyduj, który zasługuje na miano najlepszego auta wyścigowego!

Kiedy i w jakich godzinach realizowane są jazdy?

Realizację odbywają się w z góry ustalonych przez wykonawcę terminach w sezonie od kwietnia do października. Godziny przejazdów są zależne od danego toru. Szczegóły co do godzin przejazdu są wysyłane na około tydzień przed realizacją.

Jaką maksymalną prędkość można rozwinąć podczas realizacji?

Prędkość jest uzależniona od umiejętności kierowcy oraz warunków atmosferycznych panujących na torze. Podczas realizacji na siedzeniu pasażera jedzie wykwalifikowany instruktor, który podejmuje decyzję o prędkości przejazdu.

Czy można zmienić datę przejazdu?

Termin zgodnie z regulaminem może zostać zmieniony na 7 dni przed wybraną datą realizacji. Zmiany przejazdu można dokonać tylko raz.

Czy jest możliwość nagrania przejazdu?

Tak, na miejscu można zakupić film z przejazdu w kwocie 70 złotych. Film w postaci linku do pobrania zostanie wysłany na adres e-mail w terminie do 14 dni roboczych od daty przejazdu.

Pojedynek McLaren 650S vs Ferrari F458 Italia sprawdzi się jako:

prezent dla mężczyzny, prezent dla ukochanego, prezent dla szefa.

Nie wiesz jaki prezent zrobić mężowi na urodziny? A może szukasz czegoś na wyjątkowy podarunek dla swojego ojca? Pojedynek McLaren 650S vs Ferrari F458 Italia to prezent dla mężczyzny, który zachwyci każdego faceta, niezależnie od jego wieku i zainteresowań. Dlatego, jeżeli zamiast wręczać kolejny upominek bez charakteru, pragniesz podarować coś wyjątkowego, śmiało inwestuj w ten motoprezent.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań, Katowice, Łódź, Wrocław, Kraków i inne..

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

Czas zależy od prędkości przejazdu, obdarowany pokona dystans 6 okrążeń po pętli toru, po trzy każdym z aut.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Realizacja prezentu odbywa się podczas specjalnie organizowanych eventów w terminach podanych na stronie www.autoprezent.pl/kalendarz-imprez . Rezerwacje dokonujemy wyłącznie przez strone www.autoprezent.pl . Klient dokonując rezerwacji akceptuje regulamin wykonawcy. Rezerwacja min. 14 dni przed eventem. Zmiany w rezerwacji min. 7 dni przed eventem. Min. wiek: 18 lat. Wymagane prawo jazdy kat. B.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 3092
Filtruj Prezenty

Opinie (1)

Wszystkie opinie(1)
Jerzy Szmukała

Bardzo dziękujemy za rewelacyjną imprezę. Profesjonalna, sprawna i sympatyczna obsługa doskonale wpisuje się w atmosferę obcowania z supersamochodami. Spokojne, rzeczowe podpowiedzi instruktorów w McLarenie i Ferrari 458 Italia pozwoliły nam posmakować niesamowitej mocy i właściwości jezdnych tych bolidów, przy pełnym poczuciu bezpieczeństwa jazdy. Specjalne podziękowanie dla pani Żanety za elastyczne dopasowanie voucheru do naszych potrzeb : ) Zobaczymy dodatkowo, co się nagrało w czasie przejazdu. Zabawa nie jest tania, ale wrażenia warte swojej ceny. Warto pomyśleć o jakimś bufecie na kółkach z gorącą kawą, herbatą czy czekoladą w taką chłodną pogodę, jak dzisiaj. pozdrowienia z Gdyni Marta, Witold, Jerzy

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.