Podstawowy Kurs Gry w Tenisa | Kraków

1 2 3 4 5 (1)
Kraków
1 os.

299 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Tenis to obecnie najbardziej popularny sport indywidualny na świecie. Nawet osoby, które nie interesują się tą dyscypliną znają takie nazwiska jak Federer czy Nadal. Jeżeli jednak szukasz wyzwań i nie straszny Ci kort tenisowy to zacznij przygodę z tym pięknym sportem! Na tym kursie nauczysz się podstaw, czyli wszystkich najistotniejszych technik, które pozwolą Ci opanować trudną sztukę tenisa. Zdziwisz się, jak szybko rakieta tenisowa stanie się przedłużeniem Twojej ręki i z jaką prędkością będziesz serwować piłki! Rozpocznij swoją tenisową przygodę, której zwieńczeniem będzie być może finał Wimbledona lub olimpijskie złoto! Jeżeli kochasz sport to koniecznie musisz spróbować tenisa!

Prezent obejmuje:

  • Karnet 4 x 60 minut zajęć na odkrytym korcie,
  • Opiekę wykwalifikowanego instruktora,
  • Zapewnienie niezbędnego sprzętu do ćwiczeń.

Podaruj przeżycie! Podstawowy Kurs Gry w Tenisa to świetny prezent dla Mamy, Taty, Chłopaka, Dziewczyny czy też Brata lub Siostry. Jeżeli bliska Ci osoba kocha sport, to właśnie ten prezent będzie idealnym wyborem. Pamiętaj! Najważniejsze jest zadowolenie osoby obdarowanej - niezależnie od tego, czy będzie to upominek na urodziny, gwiazdkę czy też imieniny! Kto wie? Może dzięki Tobe ktoś odkryje swoją nową pasję?


Miejsce realizacji

Kraków

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

4 x 60 minut.

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest przez cały rok.

Informacje dodatkowe

Zajęcia prowadzone przez wykwalifikowanego instruktora. Sprzęt do ćwiczeń zapewnia wykonawca. Poziom zajęć dopasowany do umiejętności uczestnika.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.