Podstawowe Szkolenie Baristyczne | Warszawa

Nowość
0.0 0 Opinie

Podstawowe Szkolenie Baristyczne | Warszawa


Warszawa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

199,00 zł

199,00 zł

O prezencie

Marzysz, by Twoją poranną kawę otulała wspaniała pianka, która poprawi Ci humor nawet w poniedziałek? Chętnie rozwiniesz swoje umiejętności przyrządzania przepysznej kawy? Skorzystaj z Podstawowego Szkolenia Baristycznego w Warszawie i dowiedz się wszystkiego o jednym z najpopularniejszych napojów świata! Poznaj różne gatunki i rodzaje kawy, naucz się przyrządzać idealne espresso i przekonaj, jak powinno parzyć się dobrą kawę. Dodatkowo nauczysz się wypalania kawy, a cały kurs pozwoli Ci posiąść podstawowe umiejętności baristyczne! Poznaj aromatyczny świat kawy!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje udział w Podstawowym Szkoleniu Baristycznym. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Jak wygląda program Podstawowego Szkolenia Baristycznego?
Szkolenia odbywają się w odpowiednio wyposażonym lokalu i prowadzone są przez doświadczonych baristów, a ich program obejmuje:

- Zapoznanie z różnymi gatunkami kawy (Arabica, Robusta, Liberica, Coffea decreosei – poznasz ich specyfikę, nauczysz się je rozpoznawać i rozróżniać);

- Zapoznanie z różnymi rodzajami kawy (Latte, Cappuccino czy Macchiato - nauczysz się rozróżniać i przygotowywać wiele znanych rodzajów kaw);

- Obsługę ekspresu (Zrozumiesz, jak przygotować idealne espresso, używając profesjonalnego ekspresu);

- Sposoby parzenia kawy (Poznasz najciekawsze i najpopularniejsze sposoby parzenia kawy i przećwiczysz je w praktyce, by za każdym razem przyrządzać wyborną kawę);

- Wypalanie kawy (Poznasz techniki palenia kawy oraz dowiesz się, jak stopień wypalenia wpływa na smak i aromat napoju).

Ile czasu potrwa kurs?
Przeżycie potrwa około 3,5 godziny.

Podstawowe Szkolenie Baristyczne | Warszawa to znakomity prezent dla kawosza, który chciałby poszerzyć swoje umiejętności i dowiedzieć się dużo więcej o swoim ulubionym napoju. Ciekawy i praktyczny podarunek świetnie sprawdzi się na każdą okazję, a każda wizyta u bliskiej osoby na kawie zyska zupełnie nowy wymiar smaku!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

3,5 godziny.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby. Szkolenia odbywają się w profesjonalnie wyposażonym lokalu i prowadzone są przez doświadczoną kadrę trenerską. Ich program obejmuje: zapoznanie z różnymi gatunkami i rodzajami kawy, obsługę ekspresu, sposoby parzenia kawy i wypalanie kawy. Szkolenie odbywa się w około 10-osobowej grupie.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Centrum Edukacyjne Żelazna

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.