Pistachio and Chocolate Harmony | Warszawa

1 2 3 4 5 (0)
Warszawa
1 os.

160 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Pistacje i czekolada, czyż to połączenie nie brzmi smakowicie? Doświadcz tych smakołyków w innej formie. Dzięki zabiegowi Pistachio and Chocolate Harmony Twoje ciało otrzyma dawkę pozytywnej energii! Czekolada nie tylko zachwyca nasze kubki smakowe, do jej wspaniałych właściwości należy także opóźnianie procesu starzenia. Działa tak dzięki zawartych w niej flawonoidach. Peeling pistacjowy nada nowy blask twojej skórze i perfekcyjnie ją wygładzi, czyniąc jeszcze piękniejszą. Masaż czekoladowy sprawi natomiast, że odprężysz się i odbudujesz swoje zasoby energii. To wszystko uzupełnią piękne aromaty, które pobudzą Twoje zmysły. Nie czekaj, podaruj sobie chwilę pysznego odprężenia, którą zapamiętasz na długo!

Prezent obejmuje:

  • Pistacjowy peeling pleców,
  • Czekoladowy masaż placów.

Okres obdarowywania coraz bliżej! Pewnie zastanawiasz się, jakie prezenty na Gwiazdkę podarować bliskim? Chcesz, aby obdarowana osoba otrzymała naprawdę oryginalny podarunek, który będzie wspominać przez długi czas? Podaruj zabieg Pistachio and Chocolate Harmony! Ten prezent na pewno zadowoli każdego wielbiciela relaksu. Nie masz pomysłu na podarunek pod choinkę? Ten zabieg to naprawdę niebanalny prezent dla kobiet, który zachwyci każdą obdarowaną!


Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

40 minut.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Przewwskazania: nadciśnienie, ciąża, uczulenie na składniki kosmetyku. Przed zabiegiem zalecana jest konsultacja z lekarzem.


Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności