Romantyczny Masaż dla Dwojga | Warszawa

4.0 4 Opinie

Romantyczny Masaż dla Dwojga | Warszawa


Warszawa
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

296,00 zł

296,00 zł

O prezencie

Romantyczny Masaż Dwojga to wspólny relaks i czas który razem spędzicie w miłej atmosferze, przy lampce szampana i nastrojowej muzyce. Prezent dla ciała i duszy, które po takiej dawce relaksu pozwolą Wam jeszcze bardziej cieszyć się swoim towarzystwem. Nic tak nie zbliża jak relaksacyjny masaż z bliską Twojemu sercu osobą.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

60 minut.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Romantyczny Masaż dla Dwojga odbywa się w nastrojowej sali z muzyką. Obie osoby masowane są równocześnie. Na miejscu otrzymasz jednorazową bieliznę, szlafrok oraz klapki. Przeciwwskazania: przewlekłe choroby, choroby dermatologiczne, ciąża i czas karmienia.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Almonis Białołęka SPA

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

4.0 4 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

MJ

Super spędzony czas. Nie chcieliśmy stamtąd wychodzić. Napewno jeszcze tam wrócimy. Panie, które masowały były fantastyczne :-)

Łukasz

Bardzo przyjemne miejsce. Miła obsługa, wszystko przebiegło bez problemu. Pozdrawiamy

Kamila i Kordian

Wyjątkowo miły, w pełni profesjonalny personel. W każdym aspekcie odnieśliśmy bardzo dobre wrażenie. Dziękujemy.

Jacek

Cześć, wraz z narzeczoną korzystaliśmy z prezentu dla dwojga początkowy prezent miał być parasaling w Sopocie. Niestety tego weekendu co zaplanowaliśmy padał deszcz i wiał wiatr. Pogoda uniemożliwiła odbycie prezentu. Wszystko starałem sie załatwić drogą telefoniczną. Z mojego doświadczenia wszystkim polecam drogę mailową, szybciej sie załatwi rezerwacje. W końcu skorzystaliśmy z masażu dla dwojga w Warszawie na miejscu wszystko lux, polecam serdecznie miały być 2 kieliszki szampana a dostaliśmy całą butelkę. Sam masaż profesjonalny warto skorzystać po ciężkim tygodniu. pozdrawiam

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.