Pakiet Przeżyć Adrenalina

1 2 3 4 5 (43)
50 prezentów dostępnych w całej Polsce
1-4 os.

299 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Nie możesz żyć bez adrenaliny, wyzwań i przygód? Pragniesz przekraczać granice własnych możliwości i świetnie się przy tym bawić? Pakiet Przeżyć Adrenalina, to wszystko czego potrzebujesz. Wgniatające w fotel przyspieszenie Ferrari? Emocje na Bungee czy błoto na offroadzie? Wybór należy do Ciebie. Zdecyduj, co sprawi Ci najwięcej radości i przygotuj się na niesamowite przeżycia. Skacz, strzelaj, lataj lub wciśnij gaz do dechy... i poczuj że żyjesz!

 Czym jest Pakiet Przeżyć?
Pakiet Przeżyć, to zbiór najlepszych prezentów, których realizacja dostarczy potężną dawkę adrenaliny. Osoba obdarowana decyduje jakie przeżycie, chce zrealizować.

Jak działa Pakiet Przeczyć?
Podczas rezerwacji na stronie internetowej, na podstawie numeru rezerwacyjnego, obdarowany wybiera jeden spośród aktualnie dostępnych prezentów. Na stronie można znaleźć również wszelkie szczegółowe informacje dotyczące prezentów oraz dane kontaktowe do poszczególnych Wykonawców.

Co obejmuje pakiet?
Prezent obejmuje ponad 50 przeżyć na terenie całej Polski.

Pakiet Przeżyć Adrenalina sprawdzi się jako:
prezent dla nastolatka, prezent dla mężczyzny, prezent na 30 urodziny

Zastanawiasz się, co szalonego na prezent możesz podarować bliskim? A może sam chcesz odczuć radość z przeżycia? Pakiet Przeżyć Adrenalina to nie tylko znakomity prezent dla pracowników, lecz także dla przyjaciół, czy rodziców! Ten pakiet upominkowy to przede wszystkim możliwość wyboru przeżycia w prezencie przez samą obdarowaną osobę. Znakomicie sprawdza się jako ekstremalny prezent na urodziny, rocznicę, czy Święta. Adrenalina w prezencie? Dlaczego nie! Ten pakiet ucieszy wszystkich wielbicieli mocnych wrażeń - zarówno kobiety, jak i mężczyzn. Nie szukaj dalej – Voucher na prezent to strzał w dziesiątkę i gwarancja zadowolenia obdarowanego. Przeżycia, jakie oferuje pakiet, to dawka świetnej zabawy!

Dostępne Prezenty i lokalizacje:

Filtruj Prezenty
Według lokalizacji
Według liczby uczestników
Wyniki: 196
Filtruj Prezenty
24 z 196

Miejsce realizacji

50 prezentów dostępnych w całej Polsce

Obowiązujący strój

W zależności od wybranego przeżycia

Czas trwania

W zależności od prezentu

Informacje dla oglądających

Możliwość obserwowania realizacji jest zależna od wybranego prezentu.

Pogoda

W zależności od wybranej atrakcji

Informacje dodatkowe

W zależności od wybranej atrakcji.


Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności