JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Paintball (2 osoby) | Poznań

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Paintball (2 osoby) | Poznań

Poznań
1-2 os.

119 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Czujesz w sobie zdolności prawdziwego komandosa? Lubisz adrenalinę i rywalizację? Wyzwij na pojedynek osobę, z którą chcesz się zmierzyć i sprawdź czy uda Ci się ustrzelić przeciwnika zanim on zastrzeli Ciebie! Widok roztrzaskanej farby na masce wroga zawsze sprawia niezwykła przyjemność. Dostaniesz, aż 200 kulek, spraw aby każda z nich trafiła w cel!

Co obejmuje prezent?
200 kul na osobę (400 w sumie) marker, mundur, maskę, rękawiczki, kamizelkę ochronną. Klienci mają możliwość dokupienia dodatkowych kulek na miejscu.

Jak przebiega realizacja?
Poprzez dołączenie do innych grup lub podczas gier otwartych. Obdarowany otrzyma kupon dla 2 osób do wykorzystania na polu paintball. 

Czy wiesz, że...
Sprzęt do paintballa pojawił się w USA już w latach 50. XX w. i był wykorzystywany przez służby leśne do znaczenia drzew z odległości, jak również w rolnictwie do znaczenia bydła. 

Nie masz pomysłu na prezent urodzinowy? A może Twoja druga połówka lubi rywalizację oraz adrenalinę i chętnie przyjmie prezent Walentynkowy, który to zagwarantuje? Zarówno w jednym, jak i w drugim przypadku Paintball zostanie odebrany jako ciekawy prezent, który gwarantuje niezapomniane przeżycia.


Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Ubiór swobodny, którego nie boicie się pobrudzić. Polecamy założenie "grubszej" odzieży lub kilku warstw.

Czas trwania

Około 2 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się wyłącznie osoby obdarowane.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje kupon dla 2 osób, realizowany poprzez dołączanie do innych grup lub podczas gier otwartych.
W cenie: 200 kul na osobę (400 w sumie) marker, mundur, maska, rękawiczki, kamizelka ochronna. Klienci mają możliwość dokupienia dodatkowych kulek na miejscu.
Warunkiem uczestnictwa jest podpisanie regulaminu dla uczestników (z którym można się zapoznać na stronie http://unitedpaintball.pl/regulamin.html).


LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE

Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.