Paintball Laserowy dla Czworga | Wrocław

1 2 3 4 5 (3)
Wrocław
4 os.

160 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Rywalizacja, adrenalina i naprawdę ogromne emocje - to właśnie Paintball Laserowy dla Czworga. Jesteście gotowi na laserową wojnę? Weźcie karabiny, załóżcie światłoczułe kamizelki i ruszajcie do boju! Przekonajcie się, czy Wasze umiejętności strzeleckie i strategiczne pozwolą Wam zdominować przeciwnika. Zastawcie na niego pułapkę, zakradnijcie się lub ruszcie do frontalnego ataku! Wykażcie się czujnością, zgraniem i poznajcie słodycz zwycięstwa. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, abyście walczyli przeciwko sobie. Przekonajcie się, która drużyna okryje się sławą i będzie nosić miano zwycięzców aż do kolejnego meczu. Arena, sprzęt oraz dobra zabawa bez brudzenia ubrań czekają na Was! Jesteście gotowi na prawdziwą laserową batalię?

 

Prezent obejmuje:

  • Wprowadzenie teoretyczne,
  • Dwie rozgrywki 20 - minutowe rozgrywki,
  • 10 - minutową przerwę.

Pomysłowy prezent dla pary spędza Wam sen z powiek? Niepotrzebnie! Zobaczcie nasz katalog marzeń i sprawdcie, jakie super inspiracje przygotowaliśmy dla Was. Laserowy Paintball dla Czworga to niesamowite przeżycie, które zapewni masę uśmiechu i trwałe wspomnienia. To niezwykły gift dla osób, które uwielbiają sporty ekstremalne. Podarujcie voucher i cieszcie się radością swoich bliskich.


Miejsce realizacji

Wrocław

Obowiązujący strój

Wygodne ubranie, może ulec pobrudzeniu lub zniszczeniu.

Czas trwania

60 minut/40 minut gry

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje dwie gry - przeznaczony jest dla osób powyżej 10 roku życia.


Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności