Niezapomniany Lot w Tunelu Aerodynamicznym | Leszno

1 2 3 4 5 (1)
Leszno (okolice Poznania)
1 os.

219 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Nie musisz zostać pilotem, żeby dołączyć do tej elitarnej grupy. Niezapomniany Lot w Tunelu Aerodynamicznym pozwoli Ci doświadczyć unoszenia się nad ziemią bez pomocy samolotu czy motolotni. Po krótkim instruktażu będziesz mógł pokonać grawitację niczym Super Man! Z pewnością będzie to niesamowita przygoda, która na zawsze zmieni Twoje podejście do latania. A może po tym fascynującym doświadczeniu stwierdzisz, że nie mając niczego pod stopami czujesz się świetnie i będziesz chciał kontynuować swoją przygodę z lataniem używając na przykład motolotni? O tym musisz przekonać się sam!

Czym jest lot w tunelu aerodynamicznym?

Tunel aerodynamiczny to inaczej symulator lotu. Urządzenie, które generuje silne strugi powietrza, dzięki którym możemy unosić się w powietrzu i jednym słowem latać. Gwarantuje to w pełni kontrolowane, stałe warunki lotu. W tunelu doświadczamy czym jest swobodne, niczym nie skrępowane latanie. Kontrolując ruchy swojego ciała, za pomocą siły mięśni możemy wpływać na kierunki lotu, unoszenie się i opadanie.

Czy muszę być skoczkiem, aby odbyć lot w tunelu aerodynamicznym?

Oczywiście, że nie. Lot w tunelu aerodynamicznym jest dla wszystkich, dla dzieci oraz dorosłych. Latać można już od 5 roku życia. Do odbycia lotu nie potrzebujesz żadnych specjalnych szkoleń ani przygotowań, gdyż przed lotem instruktorzy przeprowadzą profesjonalne szkolenie, a podczas samego lotu będą czuwać nad Twoim bezpieczeństwem.

W co należy się ubrać?

Na miejscu zostanie dla Was dobrany odpowiedni kombinezon, kask, oraz gogle. Zaleca się zabranie ze sobą wygodnego, sportowego obuwia na zmianę.

Czy można robić fikołki?

Nie, tylko osoby doświadczone wykonują ewolucje powietrzne.

Czy można zamówić nagranie z lotu?

Można dokupić nagranie z lotu na miejscu w recepcji. Przy własnym pendrive jest to kwota 30zł. 

 

Podaruj możliwość pokonania siły grawitacji znajomemu. Dając tak oryginalny upominek pokazujesz, że chcesz, żeby się dobrze bawił. To także nietypowy prezent dla pracownika, który z pewnością zostanie przez niego doceniony. A może to, czego szukasz, to upominek na Gwiazdkę albo na Mikołajki? Także w tym przypadku Niezapomniany Lot w Tunelu Aerodynamicznym na pewno się sprawdzi. To nietypowy prezent, który z pewnością będzie pozytywnym zaskoczeniem.


Miejsce realizacji

Leszno (okolice Poznania)

Obowiązujący strój

Zalecane obuwie i strój sportowy.

Czas trwania

2 minuty.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Wykonawca zapewnia wszelkie niezbędne sprzęty do odbycia lotu: kombinezon, kask, gogle. Zalecane obuwie i strój sportowy.Opinie (3)

Paweł kanikowski

Super. Żadnych zastrzeżeń. Wszystko się podobało.

Sławomir

Organizacja w Lesznie profesjonalna, świetny klimat i jakość usługi. Polecam.

Radek

Wszystko poszło sprawnie. Wsparcie klienta też pomocne. Zapodziała się nam papierowa wersja vouchera i po napisaniu maila, natychmiast otrzymalismy wersję elektroniczną.. Voucher zrealizowany w przedostatnim dniu ważności i nie bylo zadnych niespodzianek. Polecam. A sama atrakcja czyli lot w tunelu aerodynamicznym to swietna zabawa. Organizator bardzo solidny a obiekt pierwsza klasa.

1
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.