Niezapomniany Lot Balonem u Podnóża Tatr

1 2 3 4 5 (1)
Nowy Targ
1-3 os.

1700 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

To najbardziej niezwykłe przeżycie jakiego mogliście doświadczyć. Najwyższe pasmo gór w Polsce - przepiękne i potężne Tatry - znajdą się na wyciągnięcie ręki! Wsiądźcie na pokład romantycznego i budzącego nostalgię statku powietrznego i wznieście się powoli ponad okolicę, by w końcu spojrzeć na ośnieżone szczyty jak równy z równym. Ciepłe promienie słońca na waszych twarzach, zimny wiatr oraz kolorowy krajobraz pod Wami. Czy może być lepsza oprawa dla wspólnych chwil z rodziną, bliskimi lub przyjaciółmi? Syk gorącego powietrza buchającego z palników i  wypełniającego czaszę balonu to bez wątpienia niecodzienna zapowiedź podniebnej przygody. Pilot już czeka, odrzućcie cumy i udajcie się w ten wspaniały rejs w przestworza!

Prezent obejmuje:

  • Godzinny lot balonem przy granicy Tatrzańskiego Parku Narodowego
  • Niepowtarzalne widoki, które obdarowani zapamiętają do końca życia!
  • Prawdziwą podniebną przygodę w statku powietrznym, którego nie spotkasz na co dzień w mieście ani w plenerze.

Przelot balonem nad Tatrami to z pewnością wyjątkowy prezent dla Panów, Pań oraz Par. Romantyczny lot, sposób na zaręczyny lub uczczenie szczególnej okazji – pomysłów możesz mieć wiele! Możesz być pewny, że wybierając Niezapomniany Lot Balonem u Podnóża Tatr trafisz w gust każdego miłośnika gór. To świetny wybór dla osoby aktywnej oraz wszystkich tych, którzy chcieliby zobaczyć świat z nowej perspektywy. Zamiast pokonywać trasy utartych szlaków wsiądźcie do gondoli balonu i poszybujcie w przestworza. Balon napełniony, pilot na pokładzie – czekamy tylko na Was!


Miejsce realizacji

Nowy Targ

Obowiązujący strój

Zalecamy ciepłe ubranie na lot balonem: długie spodnie, bluzkę i sweter lub kurtkę a do nich rękawiczki.

Czas trwania

45 - 60 minut

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń dla widzów obserwujących z ziemi.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Lot odbywa się w balonie na ogrzane powietrze. Balon leci nad obszarem Tatr, wzdłuż granicy Tatrzańskiego Parku Narodowego.


Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności