Nauka Tańca dla Rodziny | Trójmiasto

5.0 1 Opinie

Nauka Tańca dla Rodziny | Trójmiasto


Gdańsk
2-3 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

659,00 zł

659,00 zł

O prezencie

Szukacie wyjątkowej aktywności, która dostarczy Wam masę pozytywnych wrażeń? Zapraszamy na Naukę Tańca dla Rodziny! Pokochajcie taneczny parkiet i nauczcie się tańczyć niczym Michael Jackson! Możliwość dowolnego wyboru tańca sprawia, iż każdy znajdzie tu coś dla siebie! Wyjątkowa zabawa połączona ze zdobywaniem praktycznych umiejętności to świetny pomysł na nowe hobby! Spędzajcie czas razem i bawcie się dobrze!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje karnet imienny, ważny przez 30 dni od pierwszego wejścia, na łącznie 12 wejść po 90 min. każde (max 3 wejścia w tygodniu), dla trzech osób.

Jakie style tańca są do wyboru?
Możemy wybrać: dancehall, hip hop, high heels, video clip dance, house dance, shuffle dance, latino solo, samba solo, popping, taniec współczesny oraz akrobatykę.

Czy wiesz, że…
Samba pojawiła się po raz pierwszy w Europie w 1914 roku, jednak nie cieszyła się popularnością. Dopiero po II wojnie światowej zyskała uznanie wśród szerszej rzeszy publiczności. W Stanach Zjednoczonych poznano sambę w późnych latach dwudziestych dzięki broadwayowskiemu przedstawieniu ”Street Carnival”.

Nauka Tańca dla Rodziny sprawdzi się jako:
prezent dla rodziców, prezent świąteczny, prezent urodzinowy.

Szukasz wyjątkowej aktywności fizycznej? Nauka Tańca dla Rodziny to pomysł na świetny prezent dla rodziców! Trening tańca jest dostępny przez cały rok i w każdą pogodę, więc z łatwością możemy wybrać go jako upominek świąteczny bądź urodzinowy! Mnogość stylów tańca do wyboru sprawia, iż jest to idealny podarunek zarówno dla niej, jak i dla niego, gdyż każdy znajdzie tu coś dla siebie!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Gdańsk

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

30 dni

Uczestnicy

2-3 osób.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Karnet imienny ważny przez 30 dni od pierwszego wejścia. Kubek i jojo gratis dla osób realizujących prezent.5.0 1 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Kasia D.

Meeega polecam siemanko. Super instruktorzy i atmosfera!

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.