Nauka Śpiewu | Warszawa | Łódź

1 2 3 4 5 (1)
Warszawa, Łódź
1 os.

120 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Nie wyobrażasz sobie dnia bez muzyki, a śpiew to Twoja pasja? Potrzebujesz profesjonalnego warsztatu prowadzonego przez doświadczonych muzyków? Doskonale! W takim, razie wybierz się na Naukę Śpiewu w samym centrum stolicy. Przekonaj się, ile praktycznej wiedzy posiadają nauczyciele z największej szkoły muzyki w Warszawie od 2008 roku, specjalizującej się w nauce gry na instrumentach oraz śpiewu. Sprawdź jak oddychać podczas śpiewu, jak operować głosem oraz jak go ćwiczyć, aby śpiewać długo pozbywając się całkowicie fałszu. Zaskocz bliskich i zaśpiewaj ulubioną piosenkę w najlepszym, własnym wykonaniu! Gotowy? Mikrofon już czeka na Ciebie!

Szczegóły:

  • Indywidualne zajęcia wokalne prowadzone w szkole muzycznej,
  • Warsztat prowadzi wykwalifikowany nauczyciel,
  • Zajęcia mają głownie charakter praktyczny,
  • Poziom zaawansowania dopasowany zostanie do osoby obdarowanej.

Szukasz pomysłu na oryginalny prezent dla Żony, Dziewczyny, Męża, a może Taty? Spełnij marzenia bliskiej osoby o nienagannym śpiewie. Nauka Śpiewu to doskonała propozycja na podarunek dla każdego, kto kocha muzykę oraz śpiew! Podaruj nietuzinkowy prezent na urodziny, imieniny, Dzień Kobiet, bądź na Święta. Jeżeli jednak szukasz innych inspiracji zobacz koniecznie nasz Katalog Marzeń i sprawdź, jakie Super Prezenty przygotowaliśmy dla Twoich bliskich.


Miejsce realizacji

Warszawa, Łódź

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

50 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuję indywidualne zajęcia wokalne lub emisji głosu. Minimalny wiek uczestnika to 6 lat. Zajęcia indywidualne prowadzone w szkole muzycznej. Materiały dydaktyczne zapewnia wykonawca. Zajęcia prowadzi wykwalifikowany nauczyciel. Nauka ma głównie charakter zajęć praktycznych. Poziom zajęć dopasowany do poziomu zaawansowania osoby obdarowanej. Opinie (1)

Michał

Fajnie wytłumaczone podstawy dla laika, pokazanie jak ćwiczyć. Warto było pójść.

1
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.