Metamorfoza Włosów dla Niej "Bądź Sobą" | Warszawa

1 2 3 4 5 (1)
Warszawa
1 os.

349 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Pragniesz zmiany wizerunku? Chcesz olśniewać swoim wyglądem? Zacznij od włosów! Wejdź do ekskluzywnego salonu fryzjerskiego i przygotuj się na prawdziwą metamorfozę. Profesjonalny stylista i fryzjer podpowiedzą Ci, w jakiej fryzurze będziesz wyglądać najlepiej. Zmianie może uledz kolor, długość oraz sposób czesania Twoich włosów - wszystko po to, aby jeszcze bardziej podkreślić Twoje atuty. Blond pasemka, stylizacja ombre, a może krótka i elegancka fryzura? Wszystko zależy od Ciebie i Twojej wyobraźni! Wyraź siebie poprzez swoją fryzurę i przekonaj się, jak na zmianę zareagują Twoi bliscy i znajomi. Wyrusz na spotkanie z grzebieniem i nożyczkami i odmień swój wygląd już dzisiaj. Jesteś gotowa na nową, piękną fryzurę?

 

Prezent obejmuje:

  • Poradę zawodowych stylistów,
  • Metamorfozę Twojej fryzury. 

Genialne prezenty nie rosną na drzewach. Nie musisz ich jednak szukać daleko - niesamowite upominki czekają tuż za rogiem! Otwórz nasz katalog marzeń i przekonaj się, jakie super prezenty przygotowaliśmy z myślą o Twoich bliskich. Metamorfoza Włosów dla Niej "Bądź Sobą" to wzorowy przykład na pomysłowy prezent. To nie tylko niesamowita zabawa, lecz także trwałe wspomnienia. To właśnie nasza recepta na fajny prezent dla kobiety! Podaruj voucher na prezent i ciesz się radością swoich bliskich.


Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

2 godziny

Informacje dla oglądających

Możesz zabrać ze sobą osobę towarzyszącą.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Spotkanie ma charakter warsztatowy – specjaliści wspólnie pracują nad fryzurą, starają się, słuchając oczekiwań Klientki, podpowiedzieć, doradzić pewne zmiany w wizerunku, które mogą korzystnie wpłynąć zarówno na wygląd jak i samopoczucie osoby obdarowanej.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.