Masaż Tajski | Wiele Lokalizacji

1 2 3 4 5 (1)
Warszawa, Trójmiasto, Katowice, Kraków
1 os.

129 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Myślisz o totalnym odprężeniu? Wybierz się na profesjonalny Masaż Tajski. Poczuj głębokie odprężenie i pozbądź się zbędnego stresu. Mieszanka tradycyjnego masażu ze stretchingiem, jogą pasywną, akupresurą oraz refleksologią to doskonałe połączenie gwarantujące Twoją satysfakcję. Podaruj sobie chwilę tylko dla siebie, zapomnij o codzienności - czas zregenerować siły. Oddaj się w ręce specjalisty, który pobudzi układ limfatyczny oraz krwionośny. Rozładowanie napięcia mięśni, stawów i ścięgien pomoże przywrócić równowagę w organizmie. Czujesz ten przypływ energii?


Świetny pomysł na prezent nie musi czekać za rogiem. Ale spokojnie, pomożemy pomóc! Potrzebny Ci jest prezent na Dzień Matki? A może chcesz znaleźć prezent dla żony lub córki? U nas znajdziesz odpowiedni prezent dla kobiety! Weźmy na przykład Masaż Tajski. To nasza recepta na relaks-instant! Jeżeli chcesz podarować idealny prezent dla mamy, to postaw na chwile wytchnienia. Każdy byłby za nie wdzięczny!

Dostępne Prezenty i lokalizacje:

Filtruj Prezenty
Według lokalizacji
Według liczby uczestników
Wyniki: 3
Filtruj Prezenty

Miejsce realizacji

Warszawa, Trójmiasto, Katowice, Kraków

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

około 1 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu może pojawić się wyłącznie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Przeciwwskazania: łamliwość kości, wczesne stany po złamaniu kości, ciąża i bezpośredni okres po urodzeniu, choroby zakaźne przenoszone drogą kropelkową, choroby przewlekłe, choroby dermatologiczne. Realizacja prezentów w tym Pakiecie może się nieznacznie różnić w zależności od lokalizacji.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności