Masaż Stóp - 60 minut | Warszawa | Kraków

1 2 3 4 5 (4)
Warszawa, Kraków
1 os.

99 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Refleksologia to sztuka masażu, która wpływa na całe ciało pomimo tego, iż skupia się na masażu stóp oraz dolnych partii nóg! Wybierz się do orientalnego salonu Spa i oddaj się w ręce doświadczonej masażystki. Częściowy masaż wykonywany przy pomocy olejków oraz specjalnych patyczków tajskich stymuluje receptory na podeszwie stopy. Poprzez meridiany masaż wykonanywany na tę część ciała wpływa korzystnie na większość organów, a poczucie odpęrzenia przechodzi przez całe ciało. Zabieg ten pobudza organizm, wspomaga jego oczyszczanie z toksyn, niweluje bezsenność oraz poprawia krążenie. Wybierz dogodny termin i sprawdź na własnej skórze, jakie działanie ma Masaż Stóp. I pamiętaj, że to czas tylko dla Ciebie!

Prezent obejmuje:

  • Masaż stóp, kostek, łydek oraz okolic kolan,
  • 60 minut całkowitego odprężenia.

Zastanawiasz się co sprawi największą radość bliskiej Ci kobiecie? Poszukujesz pomysłu na podarunek na Dzień Kobiet, Dzień Matki bądź urodziny? Dla niej wybierz relaksującą wizytę w salonie Spa. To będzie uczta dla duszy i ciała! Wręcz prezent w postaci przeżycia i ciesz się wdzięcznością obdarowanej. Masaż stóp to również doskonała propozycja na prezent pod choinkę! Każda z pań zasługuje na chwile całkowitego odprężenia.

Miejsce realizacji

Warszawa, Kraków

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

60 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Przeciwwskazania: choroby dermatologiczne


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.