Masaż Stemplami Ziołowymi | Warszawa | ul. Smolna 38

1 2 3 4 5 (0)
Warszawa
1 os.

179,99 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Zioła mają w sobie niezwykłą moc. Już od zamierzchłych czasów znano ich siłę i wielokrotnie wykorzystywano by przynosić ulgę, ukojenie, poprawiać nasze samopoczucie czy niweczyć stres. W Tajlandii od wieków łączono je z technikami ukochanej przez Tajów sztuki - masażu, wykorzystując podczas niego odżywcze stemple ziołowe, które w połączeniu z kunsztem tajskich masażystek sprawiają, że zażywany podczas niego relaks jest jeszcze bardziej intensywny. Daj się ponieść pełnemu odprężeniu wypełnionemu czystą naturą. Zasługujesz na to.

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje masaż stemplami ziołowymi wykonywany przez tajskie masażystki w pełnej zgodzie z tajską sztuką. Po masażu podany zostanie tradycyjny tajski napój Nam Matoom, normujący pracę jelit oraz pobudzający przemianę materii, dopełniając całą ceremonię. Napój zapobiega również przeziębieniom oraz infekcjom górnych dróg oddechowych.

Ile trwa realizacja?
Realizacja trwa 90 minut.

Czy są jakieś przeciwskazania?
Przeciwwskazaniami do korzystania z masażu może być ciąża, osteoporoza, żylaki czy krwotoki.

Masaż Stemplami Ziołowymi sprawdzi się jako:
prezent na rocznicę, prezent na Dzień Matki, prezent na urodziny

Jak wielu z Panów uważasz, że idealny prezent dla kobiety to nie lada wyzwanie? A może to pomysł na odpowiedni prezent na urodziny spędza Ci sen z powiek? Masaż Stemplami Ziołowymi z pewnością sprawdzi się idealnie zarówno jako prezent dla niej, jak i prezent dla niego. Pozwoli kompletnie się z relaksować i zanurzyć w naturalnym odprężeniu. Podaruj swoim bliskim czystą radość!


Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

90 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje: masaż stemplami ziołowymi. Masaż wykonywany jest przez tajskie masażystki w 100% zgodnie z tajską szuką. Każdy masaż kończy się podaniem tradycyjnego napoju tajskiego zwanego Nam Matoom, o delikatnym słodko-gorzkim smaku. Napój wykonywany jest z owocu o nazwie Bael (kleiszcze smakowite). Napój normuje pracę jelit oraz pobudza przemianę materii. Zapobiega również przeziębieniom oraz infekcjom górnych dróg oddechowych.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.