Masaż Stemplami Ziołowymi | Warszawa | ul. Smolna 38

5.0 5 Opinie

Masaż Stemplami Ziołowymi | Warszawa | ul. Smolna 38


Warszawa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

179,99 zł

179,99 zł

O prezencie

Zioła mają w sobie niezwykłą moc. Już od zamierzchłych czasów znano ich siłę i wielokrotnie wykorzystywano by przynosić ulgę, ukojenie, poprawiać nasze samopoczucie czy niweczyć stres. W Tajlandii od wieków łączono je z technikami ukochanej przez Tajów sztuki - masażu, wykorzystując podczas niego odżywcze stemple ziołowe, które w połączeniu z kunsztem tajskich masażystek sprawiają, że zażywany podczas niego relaks jest jeszcze bardziej intensywny. Daj się ponieść pełnemu odprężeniu wypełnionemu czystą naturą. Zasługujesz na to.

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje masaż stemplami ziołowymi wykonywany przez tajskie masażystki w pełnej zgodzie z tajską sztuką. Po masażu podany zostanie tradycyjny tajski napój Nam Matoom, normujący pracę jelit oraz pobudzający przemianę materii, dopełniając całą ceremonię. Napój zapobiega również przeziębieniom oraz infekcjom górnych dróg oddechowych.

Ile trwa realizacja?
Realizacja trwa 90 minut.

Masaż Stemplami Ziołowymi | Warszawa sprawdzi się jako prezent dla każdego! Pozwoli kompletnie się z relaksować i zanurzyć w naturalnym odprężeniu. Podaruj swoim bliskim czystą radość!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

90 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje: masaż stemplami ziołowymi. Masaż wykonywany jest przez tajskie masażystki w 100% zgodnie z tajską szuką. Każdy masaż kończy się podaniem tradycyjnego napoju tajskiego zwanego Nam Matoom, o delikatnym słodko-gorzkim smaku. Napój wykonywany jest z owocu o nazwie Bael (kleiszcze smakowite). Napój normuje pracę jelit oraz pobudza przemianę materii. Zapobiega również przeziębieniom oraz infekcjom górnych dróg oddechowych.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Thai World SPA

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

5.0 5 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Uliana

Pełen profesjonalizm. Panie przemiłe, bez zarzutu. Znają się na tym co robią i sprawiają, że czujesz się wyjątkowo. Polecam każdemu

 

Bardzo dobre wrażenia

 

Bardzo profesjonalny masaż tajski. Czułam że zostało poruszone każde miejsce mojego ciała. Super

Iuliia

Bardzo mi się spodobało. Niesamowity relaks, atmosfera. Bardzo miła obsługa.

Aga

Dostałam prezent na urodziny. Mam nadzieję że za rok to też będzie ten masaż ;]

Wyświetlono 5 z 7

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.