Masaż Sportowy | Warszawa | Kraków

1 2 3 4 5 (2)
Warszawa, Kraków
1 os.

179 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Uwielbiasz uprawiać sport? Dzień bez siłowni, joggingu, czy przejażdżki na rowerze to dla Ciebie dzień stracony? Przygotuj swoje ciało do aktywności fizycznej, by wydobyć jak najwięcej energii! Wybierz się na Masaż Sportowy i zregeneruj mięśnie po wysiłku. Twoje ciało będzie rozluźnione i zrelaksowane, dzięki rzadkim olejkom wnikającym głęboko w skórę. Nie daj się zatrzymać przez kontuzje czy zaniedbania treningowe. Podejmuj nowe wyzwania sportowe i poszerzaj granice swojej wytrzymałości. Ekstremalny wysiłek fizyczny wymaga od Nas ekstremalnej formy odpoczynku. Masaż Sportowy został przygotowany specjalnie z myślą o osobach aktywnych, które pragną zadbać o regenerację ciała.

Prezent obejmuje:

  • Godzinny masaż z użyciem olejków aromaterapeutycznych,
  • Zapewnienie na miejscu ręcznika, jednorazowej bielizny i klapek.

Szukasz pomysłu na prezent dla sportowca? Podaruj profesjonalny Masaż Sportowy, który zapewni relaks i odprężenie po intensywnym wysiłku. To super pomysł na prezent dla mężczyzny oraz kobiety - słowem dla każdej osoby uprawiającej sport. Voucher na masaż sprawdzi się jako podarunek na urodziny czy na Gwiazdkę dla aktywnej osoby.


Miejsce realizacji

Warszawa, Kraków

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

1 godzina.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Przeciwwskazania: przewlekłe choroby, choroby dermatologiczne, 3 miesiące przed i 3 miesiące po urodzeniu dziecka.


Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności