Masaż Shiatsu dla Dwojga | Warszawa

Nowość Zobacz film
0.0 0 Opinii

Masaż Shiatsu dla Dwojga | Warszawa


Warszawa
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

399,99 zł

399,99 zł

O prezencie

Masaż Shiatsu dla Dwojga, Warszawa - Samui SPA

Marzycie o przyjemnym odprężeniu tylko we dwoje? Wybierzcie się do eleganckiego salonu SPA i przekonajcie, jak przyjemny może być Masaż Shiatsu dla Dwojga w Warszawie! Doświadczone masażystki wykonywać będą egzotyczny masaż, polegający na uciskaniu palcami i dłońmi energetycznych miejsc na ciele, zapewniając tym samym nie tylko przyjemne odprężenie, ale także szereg korzyści dla duszy i ciała. Odkryjcie głęboki relaks!

Masaż Shiatsu dla Dwojga w Warszawie - informacje

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Masaż Shiatsu. Przeżycie przeznaczone jest dla dwóch osób, które są masowane jednocześnie, przez dwie masażystki.

Ile czasu potrwa masaż?
Masaż potrwa 60 minut.

Jakie części ciała będą masowane?
Masaż Shiatsu jest masażem całego ciała, polegającym na uciskaniu palcami i dłońmi ściśle określonych miejsc na ciele, tzw. szlaków energetycznych.

Masaż Shiatsu dla Dwojga - voucher na prezent

Masaż Shiatsu dla Dwojga w Warszawie to znakomity pomysł na prezent dla pary, zapewniający niezwykle przyjemną przygodę w eleganckim salonie SPA. Voucher na masaż Shiatsu dla dwóch osób to gwarancja odprężenia i relaksu, a co za tym idzie - uniwersalny podarunek, pasujący na każdą okazję. Przekonaj się, że spełnianie marzeń jest proste!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

60 minut.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Masaż Shiatsu jest masażem całego ciała, polegającym na uciskaniu palcami i dłońmi ściśle określonych miejsc na ciele, tzw. szlaków energetycznych. Masaż dla dwóch wykonywany jest jednocześnie, przez dwie masażystki.0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.