Masaż Relaksacyjny Całego Ciała | Warszawa

1 2 3 4 5 (3)
Warszawa
1 os.

150 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Poczuj się wyjątkowo i przeznacz trochę czasu dla siebie i swojego ciała! Przekrocz próg salonu kosmetycznego i oddaj się w ręce zawodowego masażysty. Potrzebna Ci chwila odprężenia? Masaż Relaksacyjny Całego Ciała sprawi, że zapomnisz o codziennych troskach. Zabieg ten to połączenie masażu klasycznego i energetycznego. Powolne ruchy rąk masażysty pozwolą Ci się zrelaksować i pozbyć napięcia, co pozytywnie wpłynie na Twój komfort psychiczny. Masaż to również idealna propozycja dla osób aktywnych fizycznie. Pomoże on szybko zregenerować się Twojemu ciału, co przygotuje je do dalszego intensywnego wysiłku. To wszystko dopełni owocowy olejek, którego aromatem będziesz rozkoszować się podczas zabiegu.

Prezent obejmuje:

  • Masaż całego ciała ciepłym owocowym olejkiem.

Pragniesz znaleźć naprawdę interesujący prezent świąteczny? Chcesz wręczyć nietypowy podarunek, którego bliska Ci osoba się nie spodziewa? Oto fantastyczny prezent pod choinkę! Podaruj Masaż Relaksacyjny Całego Ciała. Ten podarunek sprawi, że obdarowana osoba przeżyje wiele miłych chwil. Masz trudności ze znalezieniem pomysłów na prezenty na Mikołaja? Podaruj relaks i odprężenie! Taki voucher prezentowy to naprawdę nietypowy podarunek dla dziewczyny. To niebanalny prezent, który z pewnością zostanie przyjęty z radością.


Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

60 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Przeciwwzkazania: nadciśnienie, ciąża, uczulenie na składniki kosmetyku. Przed zabiegiem zalecana jest konsultacja z lekarzem.


Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności