Masaż Relaksacyjny Pleców | Wiele Lokalizacji

1 2 3 4 5 (0)
Warszawa, Trójmiasto, Katowice, Kielce, Wrocław, Łódź, Częstochowa, Bydgoszcz
1 os.

69 zł

12 miesięcy ważności
Bezpieczne zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Podaruj sobie chwile odprężenia. Wybierz się do profesjonalnego salonu piękności i zrelaksuj się, a w tym czasie, specjalista wykona Masaż Relaksacyjny Pleców. Rozluźni on mięśnie, poprawi krążenie, a co ważne, pozytywnie wpłynie na układ nerwowy. Dzięki zabiegowi, odzyskasz spokój i harmonię, pozbywając się zbędnego stresu i napięcia. Dodatkowo, możesz zwalczyć problem bezsenności! Masaże wykonywane są przy użyciu olejków o delikatnym zapachu, co pozwoli Ci wyciszyć umysł. To znakomita przyjemność dla Twojego ciała. To czas poświęcony tylko dla Ciebie. Przeniesiesz się w świat relaksu i odprężenia. Ta dawka przyjemności do ogromny zastrzyk energii na kolejne pracowite dni!

 

Prezent obejmuje:

  • Masaż relaksacyjny pleców,
  • Jednorazowe klapki, jeżeli będzie potrzeba, także jednorazową bieliznę,
  • Ręcznik - na czas realizacji.

Zastanawiasz się, czy Masaż Relaksacyjny Pleców nadaje się na prezent? To doskonały pomysł na prezent dla zapracowanych. Każdy zasługuje na chwile odpoczynku. Podaruj bliskiej osobie odprężające chwile w postaci masażu relaksującego. Niech obdarowana wybierze miejsce i czas - realizacja odbywa się na terenie całej Polski, kiedy wykorzysta ten luksusowy prezent. Całą reszta to czysta zabawa. Tak właśnie wyglą nasza recepta na genialny prezent dla kobiety. A jeśli nie masz jeszcze pomysłu na prezent na Dzień Matki, to ta propozycja od nas na pewno uszczęśliwi każdą mamę!

Dostępne Prezenty i lokalizacje:

Filtruj Prezenty
Wyniki: 11
Filtruj Prezenty

Miejsce realizacji

Warszawa, Trójmiasto, Katowice, Kielce, Wrocław, Łódź, Częstochowa, Bydgoszcz

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

ok. 30 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu może pojawić się wyłącznie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Przeciwwskazania: przewlekłe choroby, choroby dermatologiczne, ciąża i czas karmienia. Realizacja prezentów w tym Pakiecie może się nieznacznie różnić w zależności od lokalizacji.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje