Masaż Lomi Lomi | Rzeszów

1 2 3 4 5 (1)
Rzeszów
1 os.

159 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Masaż to nie tylko masowanie mięśni. Jest to rytuał, który poprawia żywotność naszego ciała i powoduje rozluźnienie tkanek czynnych. Spięcie, które nagromadza się w czasie stresowych sytuacji nagle puszcza. Zanikają blokady, które często hamują nasze ruchy i działania. Następstwem zrelaksowanego ciała jest wypoczęty umysł. Gonitwa myśli ustaje, a my zaczynamy postrzegać codzienność z zupełnie innej perspektywy. Masaż Lomi Lomi to delikatność i pobudzanie zmysłów przy użyciu ciepłych olejków i dźwięków, które zabiorą Cię do innej przestrzeni..

Co obejmuje zabieg?

Połtoragodzinny masaż w renomowanym salonie w wykonaniu profesjonalistów.

Na czym polega masaż Lomi Lomi?

Jest to hawajski masaż, który za pomocą płynnych ruchów rąk i łokci, oraz zmiennemu naciskowi pozwala ciału odpocząć. Masaż koi ciało i duszę!

Czy istnieją jakieś przeciwwskazania?

Ciąża lub czas karmienia oraz choroby dermatologiczne.

Masaż Lomi Lomi sprawdzi się jako: 

prezent dla mamy, prezent dla niej, prezent na urodziny

Szukasz pomysłu na ciekawy prezent dla mamy, narzeczonej, siostry, bądź przyjaciółki? Masaż Lomi Lomi to doskonała propozycja na prezent dla każdej kobiety! Wybierz nietuzinkowy voucher na urodziny, imieniny, Dzień Kobiet, Święta oraz inne okazje! Podaruj totalne odprężenie bliskiej osobie!


Miejsce realizacji

Rzeszów

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

90 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu może pojawić się wyłącznie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje: 90 minutowy masaż całego ciała. Zabieg wykonywany za pomocą rąk i łokci. Przeciwwskazania: przewlekłe choroby, choroby dermatologiczne, ciąża i czas karmienia.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.