Masaż Japoński Shiatsu dla Dwojga | Łódź

Nowość
0.0 0 Opinii

Masaż Japoński Shiatsu dla Dwojga | Łódź


Łódź
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

359,99 zł

359,99 zł

O prezencie

Masaż Japoński Shiatsu dla Dwojga, Łódź - Samui SPA Łódź

Każdy z nas potrzebuje czasem odpoczynku - wybierzcie się we dwoje na wSPAniały relaks, w absolutnie wyjątkowym miejscu. Zapraszamy na Masaż Japoński Shiatsu dla Dwojga w Łodzi, który wykonany zostanie przez profesjonalne masażystki. Jest to rodzaj masażu filipińskiego, który obejmuje całe ciało. Polega na dotykaniu i uciskaniu określonych miejsc na ciele, które nazywane są szlakami energetycznymi. Wizyta w salonie zagwarantuje mnóstwo przyjemnych korzyści - dla duszy i ciała!

Masaż Japoński Shiatsu dla Dwojga w Łodzi - informacje

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Masaż Japoński Shiatsu. Przeżycie przeznaczone jest dla dwóch osób, które masowane są jednocześnie, przez dwie masażystki.

Ile czasu potrwa masaż?
Masaż potrwa 60 minut.

Jakie części ciała będą masowane?
Masaż Shiatsu jest masażem całego ciała, polegającym na uciskaniu palcami i dłońmi ściśle określonych miejsc na ciele, tzw. szlaków energetycznych.

Masaż Japoński Shiatsu dla Dwojga - Voucher na prezent

Masaż Japoński Shiatsu dla Dwojga w Łodzi to niezwykle odprężająca przygoda i okazja, by spędzić wyjątkowy czas we dwoje. Jest to oryginalny pomysł na prezent dla pary lub drugiej połówki. Voucher świetnie sprawdzi się na każdą okazję i będzie ciekawym podarunkiem. Odkryj, jak łatwo obdarować bliskich emocjami i spełnić ich marzenia!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Łódź

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

60 minut.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Masaż Shiatsu jest masażem całego ciała, polegającym na uciskaniu palcami i dłońmi ściśle określonych miejsc na ciele, tzw. szlaków energetycznych. Obie osoby masowane są jednocześnie, przez dwie masażystki.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Samui SPA Łódź

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.