Masaż Czekoladowy | Kraków

1 2 3 4 5 (1)
Kraków
1 os.

139 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Wiesz jak wiele odżywiających właściwości mają ziarna kakaowca? Zamiast czytać o tym w książkach i Internecie, przejdź się do salonu na Masaż Czekoladowy, a jego efektów doświadczysz dosłownie na własnej skórze. Zabieg przyniesie Ci podwójne korzyści ponieważ gwarantuje stan głębokiego odprężenia w obłoku delikatnego zapachu czekolady oraz wpływa pozytywnie na zdrowie Twojego ciała, a zatem i jego wygląd. Trudno Ci będzie znaleźć przyjemniejszą i korzystniejszą jednocześnie formę spędzenia czasu. Dlatego nie trać czasu na szukanie i zarezerwuj termin w SPA!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje 50 minutowy masaż czekoladowy.

Czy masaż wykonywany jest czekoladą?

Masaż odbywa się na ciepłym oleju czekoladowym z domieszką pomarańczy.

Jakie są zalety zabiegu?

Główne efekty zabiegu: uwolnienie się endorfin (hormonów szczęścia), eliminacja zmęczenia psychicznego, odmłodzenie skóry, uelastycznienie skóry, rozluźnienie napiętych mięśni, usprawnienie krążenia krwi i limfy, usuniecie napięć, relaks ciała i ducha, regeneracja i rewitalizacja ciała.

Masaż Czekoladowy sprawdzi się jako:

prezent dla niej, prezent dla Żony, podarunek na Dzień Kobiet, prezent na Dzień Matki

Prawdopodobnie wszystkie panie uwielbiają słodkości, jednak cenią też oryginalność, dlatego zamiast kupować czekoladki, rozważ bardziej nietypowy prezent dla niej, który będzie równie smakowity. Masaż Czekoladowy to oryginalny podarunek, który wypada wręczyć przy każdej okazji i będzie to równie dobry prezent dla żony, co dla matki.


Miejsce realizacji

Kraków

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

50 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Przeciwwskazania: zaburzenia krążenia, zapalenie żył, żylaki, zakrzepy, tętniaki, gorączka, ostre stany zapalne, ciąża, choroby nowotworowe, choroby dermatologiczne. Zapewniamy ręcznik, jednorazową bieliznę i klapki.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności