JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Manicure i Pedicure | Bielsko-Biała

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Manicure i Pedicure | Bielsko-Biała

Bielsko-Biała
1 os.

139 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Wiesz, że efekty nawet najpiękniejszej kreacji mogą popsuć nie dość szczegółowo wypielęgnowane dłonie? To one są Twoją wizytówką, ponieważ witasz się z innymi osobami, podając im rękę. Właśnie dlatego szczególnie ważne jest, aby o paznokcie zadbać ze szczególną precyzją. Dzięki Manicure i Pedicure nie będziesz się krępować już nigdy więcej, bo zarówno Twoje stopy, jak i dłonie będą wyglądały wspaniale. Z dumą będziesz zakładać piękną biżuterię czy buty z odsłoniętymi palcami, aby skupiać uwagę na każdym elemencie swojej kreacji. Wybierz się do salonu i olśniewaj wszystkich dookoła!

Co obejmuje prezent?

W ramach prezentu wykonane zostaną 2 zabiegi kosmetyczne. Pierwszy z nich to tradycyjny profesjonalny manicure, natomiast drugi to kompleksowy pedicure.

Na czym polegają poszczególne zabiegi?

Manicure polega na skróceniu, opiłowaniu i oczyszczeniu paznokcia oraz usunięciu skórek za pomocą cążek. Płytka paznokcia pielęgnowana jest specjalnymi odżywkami lub pomalowana lakierem kolorowym. Natomiast pedicure poprawia wygląd naturalnej płytki paznokcia i skóry stóp. Polega on na skróceniu płytki paznokcia, usunięciu zrogowaciałego naskórka na stopach, dodatkowo obejmuje on również peeling i balsam odpowiednio dobrany dla potrzeb danej stopy. Na zakończenie zabiegu paznokcie malowane są odżywką lub lakierem.

Manicure i Pedicure sprawdzi się jako:

podarunek dla kobiety, prezent dla mamy, prezent na Dzień Kobiet

Niebanalny prezent to taki, który trafia dokładnie w potrzeby drugiej osoby. Manicure i Pedicure to niestandardowy podarunek, który jednak bardzo wiele osób szczerze ucieszy. Ponieważ pielęgnowanie swojego ciała coraz większej ilości osób sprawia dużo przyjemności, to nie ma powodu, aby nie zdecydować się na podobny praktyczny prezent.


Miejsce realizacji

Bielsko-Biała

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

ok. 2 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje pełną pielęgnację dłoni i stóp. Na manicure składa się kompleksowa pielęgnacja paznokci oraz malowanie. Na pedicure składa się kompleksowa pielęgnacja paznokci stóp oraz peeling, nałożenie kremu oraz malowanie. Przeciwwskazania: grzybica, drożdżyca, stany ropne, zapalne, alergiczne, nietypowość płytki paznokciowej, pęknięcia naskórka między palcami, niezagojone rany, świeże blizny, brodawki wywołane wirusem HPV. Rezerwacje należy składać z miesięcznym wyprzedzeniem poprzez stronę: https://gooddayspa.versum.com/


LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE


Opinie (2)

Jola C.

POLECAM :)

Ewa

Świetnie spędzony czas, bardzo profesjonalne podejście. Praca na świetnych kosmetykach. Mam problem z utrzymaniem lakieru na paznokciach, a tu było zaskoczenie. Lakier bardzo długo się trzymał.Polecam

1
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.