JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Lot Zapoznawczy Samolotem Zlin 42

Lot Zapoznawczy Samolotem Zlin 42


Przasnysz
1 os.

199 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
199 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Przejmij stery i pod nadzorem doświadczonego instruktora poczuj skrzydła! W ciągu 10 minutowego lotu oprócz obserwacji wskazań pokładowych możesz doświadczyć wspólnego i samodzielnego sterowania. Spełnij swoje marzenia - to one wiszą w powietrzu! Wznieś się ku górze jak ptak i obserwuj świat z innej perspektywy! 

Szukasz pomysłu na prezent dla fana podniebnych przygód? Lot Zapoznawczy Samolotem Zlin 42 będzie świetnym rozwiązaniem! Ten upominek nie tylko zapewni dawkę adrenaliny, ale także dostarczy mnóstwa wspomnień. Podaruj ten prezent na walentynki, urodziny czy święta. 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Przasnysz

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Lot Zapoznawczy Samolotem ZLIN 42 trwa 10 minut, dokładny czas lotu uzależniony jest między innymi od warunków pogodowych.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Prezent daje możliwość pilotowania razem z instruktorem. Minimalny wiek uczestnika to 16 lat. Osoby poniżej 18 roku życia muszą posiadać notarialnie potwierdzoną zgodę rodziców lub jeden z opiekunów musi być obecny podczas lotu. Choroby serca, padaczka i inne poważne dolegliwości uniemożliwiają skorzystanie z prezentu. Jeśli masz wątpliwości, co do swojego stanu zdrowia, skonsultuj się ze swoim lekarzem przed odbyciem lotu. Konieczna wcześniejsza rezerwacja. W 10 minut pokonuje się trasę ok 40 km.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (2)

Wszystkie opinie(2)
1 2 3 4 5
Maciej Szymański

Wrażenia z lotu niesamowite, spory skok adrenaliny, piękne widoki jak ktoś jest w stanie się rozejrzeć, usługa wykonana o czasie. Dobry kontakt z wykonawcą. Przydało by się lepsze oznaczenie miejsca spotkania z uczestnikiem.

Marcin

+ sympatyczny personel + sprawna obsługa + duże emocje + elastyczność w realizacji oferty - za krótki czas przelotu

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.