JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Lot w Tunelu Aerodynamicznym Flyspot dla Dwojga Open | Warszawa

Lot w Tunelu Aerodynamicznym Flyspot dla Dwojga Open | Warszawa


Warszawa (okolice)
2 os.

499 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
499 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Szukacie pomysłu na spędzenie wolnego czasu we dwoje w sposób niezwykły? Marzycie o szalonej, a jednocześnie bezpiecznej przygodzie? Spełnijcie marzenia o lataniu, podczas Lotu w Tunelu Aerodynamicznym Flyspot dla Dwojga Open w Warszawie! Wejdziecie do specjalnej, szklanej tuby i dzięki pędowi powietrza, wzniesiecie się w powietrze - bez żadnego sprzętu. Poznacie niedostępne do tej pory uczucie - swobodnego lotu i unoszenia się w powietrzu. Ogromne wentylatory tworzą wiatr, mknący z prędkością 330 km/h, co umożliwia swobodne latanie. Poczujcie potężny zastrzyk adrenaliny i wybierzcie się razem na odlotową przygodę, której wspomnienie zostanie z Wami na długie lata. Poczujcie przyspieszone bicie serca, spełniając to rewelacyjne marzenie!

W jakich dniach można skorzystać z przeżycia?

Lot w Tunelu Aerodynamicznym odbywa się przez cały tydzień.

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje swobodne loty w tunelu aerodynamicznym, dla dwóch osób.

Jak wyglądają kwestie bezpieczeństwa?
Realizacja odbywa się z doświadczonym instruktorem, który czuwa nad bezpieczeństwem uczestników. Dodatkowo w tunelu zamontowane są profesjonalne siatki bezpieczeństwa, które nie pozwalają na zbyt wysoki lot, co zapewnia niemal stuprocentowe bezpieczeństwo uczestnikom wydarzenia. Sprzęt jest regularnie sprawdzany i posiada wszystkie niezbędne atesty, wymagane do prowadzenia takiej działalności. Każdy z uczestników skorzysta z przeżycia po kolei, będąc w tunelu wyłącznie z instruktorem. Kombinezony są codziennie prane, kaski i gogle dezynfekowane, a zatyczki do uszu są jednorazowe.

Jak działa Aerotunel?
Lot w tunelu aerodynamicznym jest możliwy, dzięki wentylatorom o ogromnej mocy, które wytwarzają wiatr, którego prędkość sięga 330 km/h.

Tunel Aerodynamiczny - jak on wygląda?
Tunel to zamknięta, szklana tuba o średnicy 4,5 metra. Dzięki temu, że jest przezroczysta, osoby obdarowane mogą zabrać ze sobą towarzyszy, którzy będą podziwiać ich latanie.

Ile czasu spędzimy w powietrzu?
Każdy z uczestników przeżycia spędza w powietrzu 2x1,5 minuty (łącznie każdy będzie w powietrzu przez 3 minuty). Jeżeli uważacie, że to za krótko, to… jesteście w błędzie. Utrzymanie prawidłowej pozycji w powietrzu to pewnego rodzaju wyzwanie, wymagające wytężonej pracy mięśni (lot w tunelu to niezły trening!). Oczywiście wszystkie informacje, dotyczące m.in. zachowania podczas lotu, czy poprawnej postawy ciała, przekaże Wam instruktor, chwilę przed przeżyciem, w trakcie obowiązkowego szkolenia. Gdy Wasze ciało opuści już adrenalina, to okaże się... że czujecie wszystkie mięśnie, które naprawdę się napracowały. Co ciekawe podczas skoku ze spadochronem faza swobodnego lotu trwa zazwyczaj o połowę krócej niż lot w aerodynamicznym tunelu.

Ile czasu wcześniej należy przybyć na miejsce realizacji?
Żeby spokojnie przygotować się do lotu, na miejscu realizacji należy pojawić się około 30 minut wcześniej przed planowanym lotem.

Jak wygląda realizacja przeżycia?
1. Rezerwujecie dogodny termin - datę oraz godzinę planowanego lotu.
2. Pojawiacie się na miejscu realizacji (30 minut wcześniej).
3. Ubieracie się w specjalne kombinezony.
4. Odbywacie krótkie szkolenie, podczas którego profesjonalny instruktor tłumaczy Wam zasady, ułatwiające swobodne latanie.
5. Pierwszy lot w tunelu aerodynamicznym.
6. Chwila przerwy na odpoczynek.
7. Drugi lot w tunelu aerodynamicznym.
8. Krótkie podsumowanie lotu i wskazówki od instruktora, które można wykorzystać w przyszłości.
9. Obejrzenie filmu z wydarzenia.
10. Chwalenie się znajomym - Tak, naprawdę lataliśmy!

Czy otrzymamy pamiątkę z lotu?
Oczywiście! Film z wydarzenia możecie samodzielnie zgrać na nośnik danych, chwilę po przeżyciu i/lub zostawić adres e-mail i otrzymać odpowiednio zmontowany film na swoją skrzynkę pocztową. Dodatkowo otrzymacie specjalny certyfikat, poświadczający Wasze lotnicze zdolności (aby otrzymać certyfikat, należy się zgłosić do recepcji po odbytym locie).

Czy są jakieś przeciwwskazania do skorzystania z przeżycia?
Tak, takimi przeciwwskazaniami są: problemy z kręgosłupem (niepozwalające na bezpieczne wygięcie się do tyłu), problemy ze stawami barkowymi, przebyty udar bądź zawał serca, choroby psychiczne, stan po spożyciu alkoholu lub zażyciu środków odurzających, waga powyżej 130 kg i w przypadku kobiet - ciąża.

Czy istnieją inne warianty prezentu?
Tak, prezent dostępny jest również w wersji:
Lot w Tunelu Aerodynamicznym Flyspot
oraz
Lot w Tunelu Aerodynamicznym Flyspot dla Juniorów.

Gdzie odbywa się lot?
Lot w tunelu aerodynamicznym odbywa się w centrum rozrywki - Flyspot.

Jak dojechać na miejsce realizacji przeżycia?
W Warszawie miejsce, w którym odbywa się przeżycie, znajduje się przy ul. Wspólna Droga 1, 05-850 Mory, miejscowości mieszczącej się koło stolicy. Zaraz przy zjeździe z S8 Warszawa Zachód.

Ile czasu jest ważny Voucher na przeżycie?
Z przeżycia można skorzystać przez 3 lata, licząc od daty zakupu.

Lot w Tunelu Aerodynamicznym dla Dwojga sprawdzi się jako:
prezent dla pary, prezent na Dzień Kobiet, prezent na Walentynki, prezent dla małżeństwa

Potrzebujesz oryginalnego i niesamowitego przeżycia, które doskonale sprawdzi się jako podarunek z okazji rocznicy ślubu? A może szukasz atrakcji, która znakomicie sprawdzi się jako prezent ślubny lub dodatek do ślubnego podarunku? Lot w Tunelu Aerodynamicznym Flyspot dla Dwojga to niezwykła przygoda, doskonale pasująca na wiele różnych okazji. Odlotowa przygoda znakomicie sprawdzi się również jako pomysł na randkę, wspólne spędzenie wolnego czasu i nadzwyczajną niespodziankę. Podaruj bliskim emocje, wybierając Voucher, gwarantujący niezapomniane przeżycia! Sprawdzony i uniwersalny pomysł na super prezent marzeń dla każdej pary!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa (okolice)

Obowiązujący strój

Zalecane obuwie i strój sportowy.

Czas trwania

Prezent obejmuje 2 loty po 90 sekund każdy dla każdej z obdarowanych osób (w sumie 3 minuty dla każdego). Na realizację należy zarezerwować około 1,5 godziny.

Informacje dla oglądających

Zachęcamy do przybycia z osobami towarzyszącymi, mogącymi obserwować i fotografować całą zabawę.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Wykonawca zapewnia niezbędny sprzęt. Na realizacji należy pojawić się przynajmniej 30 minut przed zarezerwowaną godziną. Warunkiem uczestnictwa jest brak przeciwwskazań medycznych określonych na podstawie formularza Oświadczenia Użytkownika Tunelu Aerodynamicznego Flyspot.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.