JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Aerotunel - Swobodny Lot dla Dwojga | Warszawa

Aerotunel - Swobodny Lot dla Dwojga | Warszawa


Góra Kalwaria
1-2 os.

389 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
389 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Kochacie sporty ekstremalne i lubicie spędzać czas we dwoje? Tunel aerodynamiczny jest właśnie dla Was! Umożliwi Wam utrzymanie się w powietrzu i szybowanie niczym ptak. Wiatr wiejący z prędkością ponad 300 km/h, wystarczy, żeby pokonać grawitację. Chcecie wyzwolić w sobie emocje, których jeszcze nigdy nie doświadczyliście? Lot w Tunelu Aerodynamicznym dla Dwojga z pewnością dostarczy Wam niezapomnianych wrażeń. Poczujcie moc! To coś więcej niż tylko rozrywka. To bilet wstępu do świata ekstremalnych przeżyć. Z pewnością Was zachwyci!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje lot w tunelu aerodynamicznym dla dwóch osób.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Na realizację przeżycia należy przeznaczyć godzinę. Każda z osób spędzi w powietrzu 3 minuty (dla porównania podczas skoku ze spadochronem, faza swobodnego lotu trwa minutę).

Czy osoba niepełnoletnia może latać w tunelu aerodynamicznym?
Tak, minimalny wiek uczestnika to 15 lat, jest wtedy wymagana zgoda opiekuna prawnego.

Lot w Tunelu Aerodynamicznym dla Dwojga sprawdzi się jako:
prezent dla pary, prezent ślubny, prezent na Dzień Chłopaka

Karta podarunkowa w formie przeżycia? Dlaczego nie! Spraw przyjemność bliskim. Lot w Tunelu Aerodynamicznym nadaje się na upominek zarówno na Dzień Chłopaka, jak i Dzień Ojca, Rocznicę, Urodziny, czy też Święta. To niebanalny prezent dla fanów sportów ekstremalnych i miłośników niezwykłych doznań. Jeżeli jednak szukasz innych inspiracji, sprawdź koniecznie nasz katalog i skorzystaj z innych ofert. Voucher na swobodny lot w Warszawie to wspaniały i wymarzony prezent, gwarantujący emocje dla dwóch osób!

 

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Góra Kalwaria

Obowiązujący strój

Komfortowe ubranie sportowe (niekrępujące ruchów). Obuwie sznurowane z miękką podeszwą.

Czas trwania

Lot w Aerotunelu trwa 3 minuty.

Informacje dla oglądających

Zachęcamy do przybycia z osobami towarzyszącymi, mogącymi obserwować i fotografować całą zabawę.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje szkolenie z latania w tunelu arodynamicznym oraz sam lot o długości 3 min. Cała realizacja prezentu trwa około godziny. Minimalny wiek uczestników to 15 lat. Maksymalna waga uczestnika wraz z osprzętem wynosi 100 kg. Usługa jest realizowana wyłącznie w weekendy.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (7)

Wszystkie opinie(7)
1 2 3 4 5
Michał Bączek

Realizacja usługi była na odpowiednim poziomie. Nie mam tu nic do zażucenia.

Aneta Paradowska

Generalnie podobało nam się. Miła i pomocna Obsługa, rzeczowe szkolenie, przyjazne przyjęcie. Mały minus: zainwestowałabym w większą ilość kombinezonów i kasków bo średnią przyjemnością jest ubieranie odzieży, która jeszcze jest wilgotna po poprzednim użytkowniku. Nawet jeśli ma się ją na sobie tylko 3 minuty. Poza tym super!

Andrzej

super przygoda

Gosia

Ciekawe przeżycie, fajnie zorganizowane. Instruktor to bardzo miła, otwarta osoba. Wytłumaczył wszystko uczestnikom i dbał o bezpieczeństwo w 100% !

Zosia

Świetna przygoda, fantastyczne uczucie. Polecam każdemu. Organizator Mistrzowie Imprez to fachowi młodzi ludzie, z profesjonalnym i odpowiedzialnym podejściem. Zdecydowanie oceniam pozytywnie !!!

1 2

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.