Aerotunel - Swobodny Lot dla Dwojga | Warszawa

Zobacz film
5.0 3 Opinie

Aerotunel - Swobodny Lot dla Dwojga | Warszawa


Oferta niedostępna
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Kochacie sporty ekstremalne i lubicie spędzać czas we dwoje? Tunel aerodynamiczny jest właśnie dla Was! Umożliwi Wam utrzymanie się w powietrzu i szybowanie niczym ptak. Wiatr wiejący z prędkością ponad 300 km/h, wystarczy, żeby pokonać grawitację. Chcecie wyzwolić w sobie emocje, których jeszcze nigdy nie doświadczyliście? Lot w Tunelu Aerodynamicznym dla Dwojga z pewnością dostarczy Wam niezapomnianych wrażeń. Poczujcie moc! To coś więcej niż tylko rozrywka. To bilet wstępu do świata ekstremalnych przeżyć. Z pewnością Was zachwyci!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje lot w tunelu aerodynamicznym dla dwóch osób.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Na realizację przeżycia należy przeznaczyć godzinę. Każda z osób spędzi w powietrzu 3 minuty (dla porównania podczas skoku ze spadochronem, faza swobodnego lotu trwa minutę).

Czy osoba niepełnoletnia może latać w tunelu aerodynamicznym?
Tak, minimalny wiek uczestnika to 15 lat, jest wtedy wymagana zgoda opiekuna prawnego.

Lot w Tunelu Aerodynamicznym dla Dwojga sprawdzi się jako:
prezent dla pary, prezent ślubny, prezent na Dzień Chłopaka

Karta podarunkowa w formie przeżycia? Dlaczego nie! Spraw przyjemność bliskim. Lot w Tunelu Aerodynamicznym nadaje się na upominek zarówno na Dzień Chłopaka, jak i Dzień Ojca, Rocznicę, Urodziny, czy też Święta. To niebanalny prezent dla fanów sportów ekstremalnych i miłośników niezwykłych doznań. Jeżeli jednak szukasz innych inspiracji, sprawdź koniecznie nasz katalog i skorzystaj z innych ofert. Voucher na swobodny lot w Warszawie to wspaniały i wymarzony prezent, gwarantujący emocje dla dwóch osób!

 

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Komfortowe ubranie sportowe (niekrępujące ruchów). Obuwie sznurowane z miękką podeszwą.

Czas trwania

Lot w Aerotunelu trwa 3 minuty.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Prezent obejmuje szkolenie z latania w tunelu arodynamicznym oraz sam lot o długości 3 min. Cała realizacja prezentu trwa około godziny. Minimalny wiek uczestników to 15 lat. Maksymalna waga uczestnika wraz z osprzętem wynosi 100 kg. Usługa jest realizowana wyłącznie w weekendy.5.0 3 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Michał Bączek

Realizacja usługi była na odpowiednim poziomie. Nie mam tu nic do zażucenia.

Aneta Paradowska

Generalnie podobało nam się. Miła i pomocna Obsługa, rzeczowe szkolenie, przyjazne przyjęcie. Mały minus: zainwestowałabym w większą ilość kombinezonów i kasków bo średnią przyjemnością jest ubieranie odzieży, która jeszcze jest wilgotna po poprzednim użytkowniku. Nawet jeśli ma się ją na sobie tylko 3 minuty. Poza tym super!

Paweł Z.

Było super :) Choć atrakcja nie dla każdego,. Jeśli lubisz ekstremalne wyzwania i jesteś wysportowany - to dla Ciebie

Andrzej

super przygoda

Gosia

Ciekawe przeżycie, fajnie zorganizowane. Instruktor to bardzo miła, otwarta osoba. Wytłumaczył wszystko uczestnikom i dbał o bezpieczeństwo w 100% !

Wyświetlono 5 z 9

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.