Aerotunel - Swobodny Lot dla Dwojga | Warszawa

1 2 3 4 5 (3)
Warszawa
1-2 os.

389 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Kochacie sporty ekstremalne i lubicie spędzać czas we dwoje? Tunel aerodynamiczny jest właśnie dla Was! Umożliwi Wam utrzymanie się w powietrzu i szybowanie niczym ptak. Wiatr wiejący z prędkością ponad 300 km/h, wystarczy, żeby pokonać grawitację. Chcecie wyzwolić w sobie emocje, których jeszcze nigdy nie doświadczyliście? Lot w tunelu aerodynamicznym z pewnością dostarczy Wam niezapomnianych wrażeń. Poczujcie moc! To coś więcej niż tylko rozrywka. To bilet wstępu do świata ekstremalnych przeżyć. Z pewnością Was zachwyci!

 

Prezent obejmuje: 

  • Wprowadzenie teoretyczne (szkolenie),
  • 3 minuty spędzone w powietrzu dla każdej z osób,
  • Moc wrażeń!
 
 
Karta podarunkowa w formie przeżycia? Dlaczego nie! Spraw przyjemność bliskim. Lot w tunelu aerodynamicznym nadaje się na upominek zarówno na Dzień Chłopaka, jak i Dzień Ojca, Rocznicę, Urodziny, czy też Święta. To niebanalny prezent dla fanów sportów ekstremalnych i miłośników niezwykłych doznań. Jeżeli jednak szukasz innych inspiracji, sprawdź koniecznie nasz katalog i skorzystaj z innych ofert. 
 

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Komfortowe ubranie sportowe (niekrępujące ruchów). Obuwie sznurowane z miękką podeszwą.

Czas trwania

Lot w Aerotunelu trwa 3 minuty.

Informacje dla oglądających

Zachęcamy do przybycia z osobami towarzyszącymi, mogącymi obserwować i fotografować całą zabawę.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje szkolenie z latania w tunelu arodynamicznym oraz sam lot o długości 3 min. Cała realizacja prezentu trwa około godziny. Minimalny wiek uczestników to 15 lat. Maksymalna waga uczestnika wraz z osprzętem wynosi 100 kg. Usługa jest realizowana wyłącznie w weekendy.


Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności