Lot Szybowcem za Wyciągarką | Nowy Targ

1 2 3 4 5 (7)
Nowy Targ
1 os.

250 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Majestatyczny, bezszelestny, unoszący się na wietrze szybowiec stanowi idealne miejsce na podniebną przygodę. Widoki z wysokości kilkuset metrów zapierają dech w piersi, zwłaszcza, iż od chmur dzielić Cię będzie tylko cienka szyba. Wszędzie wokół zobaczysz potężne szczyty Tatr, a pod sobą świat mniejszy i mniejszy, z każdym ciepłym prądem wznoszącym Cię wyżej i wyżej. Wsiądź do maszyny, kierowanej przez doświadczonego pilota i rozkoszuj się niezapomnianym przeżyciem. Jedni nazywają to podniebnym spacerem, dla innych jest to sport. Sprawdź czym ten oryginalny prezent, jakim jest Lot Szybowcem, będzie dla Ciebie.

Ten prezent to:

  • Lot widokowy szybowcem typ  Puchacz lub Twin Astir
  • Wyniesienie na wysokość za wyciągarką
  • Niezapomniane chwile i zapierające dech w piersiach widoki
Prezent Lot Szybowcem to doskonały podarunek dla Pań, Panów, Par, wszystkich miłośników lotnictwa lub też osób kochających góry i piękne widoki. Podaruj wyjątkowe przeżycie przyjaciołom, ukochanym, rodzinie lub też szefowej lub szefowi. Nowy Targ to tylko godzina jazdy z centrum Krakowa! Przekonaj się sam, ile emocji dostarczy zmiana otoczenia i jak zadowolona będzie obdarowana osoba. Ten prezent to idealny wybór.

Miejsce realizacji

Nowy Targ

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Lot trwa około 5 minut.

Informacje dla oglądających

Realizacji prezentu może przyglądać się osoba towarzysząca.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Przeżycie obejmuje lot widokowy szybowcem typu Puchacz lub Twin Astir za wyciągarką. Minimalny wiek uczestnika to 16 lat. Osoby poniżej 18 roku życia muszą posiadać notarialnie potwierdzoną zgodę rodziców lub jeden z opiekunów musi być obecny podczas lotu. Minimalny wzrost: 130cm. Maksymalny wzrost: 200cm. Maksymalna waga: 110 kg. Choroby serca, padaczka i inne poważne dolegliwości uniemożliwiają skorzystanie z prezentu. Jeśli masz wątpliwości, co do swojego stanu zdrowia, skonsultuj się ze swoim lekarzem.Opinie (9)

Zbigniew

Dużo adrenaliny, piękne widoki, fajna atmosfera. Trzeba to przeżyć!

Roman

Gorąco polecam! Lot szybowcem jest wspaniałym doświadczeniem. Jeżeli ktoś myśli, że leciał samolotem i to będzie podobne wrażenie jest w wielkim błędzie. Poza tym jestem wdzięczny obsłudze lotniska w Nowym Targu, za zrealizowanie mojego prezentu, pomimo braku wcześniejszej rezerwacji terminu. Jestem pewien, że jeszcze raz wsiądę do szybowca :)

Maciej

Niezapomniane wrażenia, polecam!

Dorota

Lot był prezentem dla mojego chłopaka. Z szybowca wysiadł zachwycony! Czul się bezpiecznie podczas lotu, podziwiaj przepiękne widoki gór w cichym szeleście szybowca. Polecam :)

Kamil

To było niesamowite przeżycie. Od strony organizacyjnej nie było żadnych problemów, a atmosfera na miejscu była nie do przebicia. Dla kogoś, kto szuka mocnych wrażeń i chciałby poczuć się jak ptak mogę polecić w 120%. Jestem niesamowicie zadowolony i myślę, że każdy na moim miejscu czułby to samo.

1 2
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.