Lot Usługowy Szybowcem za Samolotem | Warszawa

1 2 3 4 5 (6)
Warszawa
1 os.

499 zł

12 miesięcy ważności
Bezpieczne zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Od wieków ludzie marzyli, żeby szybować w powietrzu jak ptaki. Pragniesz przeżyć podniebną przygodę? A może marzyłeś o widoku Warszawy z lotu ptaka? Lot szybowcem zagwarantuje Ci maksimum wrażeń. Samolot wznosi go na wysokość od 300 do 800 m, po czym odczepia linkę holowniczą i rozpoczyna poszukiwane ciepłych prądów powietrznych. Bezpieczeństwo zapewnia towarzystwo doświadczonego instruktora, który może również przekazać Ci stery w powietrzu! Kiedy już znajdziesz się na wysokości kilkuset metrów nad ziemią oddzielony od chmur jedynie cienką warstwą plexi, nie zapomnij zrobić niepowtarzalnych zdjęć, aby pochwalić się znajomym!

Prezent obejmuje:

  • Lot usługowy szybowcem za samolotem, którego celem jest zrobienie zdjęć fotograficznych,
  • Zapierające dech w piersiach widoki i dobrą zabawę!

Zastanawiasz się jaki prezent spodoba się bliskiej osobie? Lot Szybowcem za Samolotem to doskonały prezent dla mężczyzny. Zaskocz swojego faceta i podaruj mu nietuzinkowy prezent? Ta podniebna przygoda doskonale sprawdzi się jako oryginalny prezent na urodziny lub prezent na gwiazdkę. Latanie jest na wyciągnięcie ręki! Podaruj bliskim voucher na prezent.

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Czas trwania lotu to ok. 20 minut, w zależności od warunków atmosferycznych.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń dla widzów obserwujących z ziemi.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Przeżycie obejmuje lot usługowy szybowcem za samolotem, którego celem jest zrobienie zdjęć fotograficznych. Minimalny wiek uczestnika to 16 lat. Osoby poniżej 18 roku życia muszą posiadać notarialnie potwierdzoną zgodę rodziców lub jeden z opiekunów musi być obecny podczas lotu. Minimalny wzrost: 130cm. Maksymalny wzrost: 200cm. Maksymalna waga: 110 kg. Choroby serca, padaczka i inne poważne dolegliwości uniemożliwiają skorzystanie z prezentu. Jeśli masz wątpliwości, co do swojego stanu zdrowia, skonsultuj się ze swoim lekarzem przed odbyciem lotu.Opinie (1)

Katarzyna

Pierwszy raz leciałam szybowcem. Zawsze chciałam zobaczyć, jak to jest, gdy leci się bez silnika :) Lot trwał 20 minut. Wrażenia niezapomniane. Profesjonalna opieka Instruktora. Polecam.

1
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje