Lot Szybowcem za Samolotem | Nowy Targ

1 2 3 4 5 (0)
Nowy Targ
1 os.

490 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Wyobraź sobie, że lecisz w przestworzach, masz niesamowity widok na wszystko pod Tobą w promieniu kilkuset metrów, a jedyny dźwięk, jaki słyszysz, to szum powietrza. Wydaje Ci się to nierealne? A jednak jest to możliwe! Wsiądź na pokład szybowca i przeżyj swoją podniebną przygodę. Poszybuj wysoko niczym ptak i naciesz się jedynymi w swoim rodzaju krajobrazami, których nie zobaczysz na co dzień, a potem powtórz to przy najbliższej możliwej okazji!

Co obejmuje przeżycie?
Przeżycie obejmuje lot widokowy szybowcem typu Puchacz lub Twin Astir za samolotem.

Czy istnieją ograniczenia wiekowe?
Minimalny wiek uczestnika to 16 lat. Osoby poniżej 18 roku życia muszą posiadać notarialnie potwierdzoną zgodę
rodziców lub rodzic musi przyjechać na miejsce realizacji osobiście.

Czy wiesz, że...
szybowce w większości malowane są na biało, żeby pochłaniały mniej promieniowania słonecznego.

Prezent sprawdzi się jako:
prezent na 18. Urodziny, prezent na Walentynki, prezent na Dzień Ojca.

Podaruj swojej bliskiej osobie wyjątkowy prezent, o którym nawet nie śniła w najskrytszych marzeniach! Lot Szybowcem to ekstremalne przeżycie, które sprawdzi się zarówno dla Niego, jak i dla Niej! Spraw, by osoba obdarowana była szczerze zaskoczona i podekscytowana niesamowitym lotem, jaki ją czeka i obserwuj, jak pojawia się uśmiech na jej twarzy!


Miejsce realizacji

Nowy Targ

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

15-20 minut.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń, osoby towarzyszące będą mogły obserwować realizację z ziemi.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Informacje dodatkowe

Przeżycie obejmuje lot widokowy szybowcem typu Puchacz lub Twin Astir za samolotem. Minimalny wiek uczestnika to 16 lat. Lot odbywa się nas pasmem górskim Gorce. Osoby poniżej 18 roku życia muszą posiadać notarialnie potwierdzoną zgodę rodziców lub jeden z opiekunów musi być obecny podczas lotu. Minimalny wzrost: 130cm. Maksymalny wzrost: 200cm. Maksymalna waga: 110 kg. Choroby serca, padaczka i inne poważne dolegliwości uniemożliwiają skorzystanie z prezentu. Jeśli masz wątpliwości, co do swojego stanu zdrowia, skonsultuj się ze swoim lekarzem.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.