Lot Paralotnią dla Dwojga | Mirosławice

1 2 3 4 5 (1)
Mirosławice (okolice Wrocławia)
2 os.

370 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Jeżeli pragniesz rozpocząć swoją przygodę z lataniem - wystarczy chęć i odwaga! Zabierz ukochaną osobę lub przyjaciela na podniebne przeżycie na paralotni i podziwiajcie przepiękne widoki z niezwykłej perspektywy. Niech wszystkie codzienne zmartwienia zostaną daleko - tam w górze liczy się tylko rześkie powietrze wypełniające płuca i wiatr we włosach. Przyjaźni instruktorzy wprowadzą Was w pasjonujący świat lotnictwa - kto wie, może obudzą w Was nową pasję? Jedno jest pewne - taka przygoda na pewno zostawi miłe wspomnienia na długo. Jeżeli chcecie niebanalnie spędzić weekend, wakacje, czas wolny - Lot Paralotnią jest w zasięgu ręki! 

Realizując prezent:

  • Odbędziecie szkolenie teoretyczne,
  • Wykonacie po jednym locie z instruktorem.

Nie wiesz, jaki prezent będzie najbardziej oryginalny? Pamiętaj, że upominki w formie przeżyć zapewniają niezapomniane wspomnienia na długo. Podaruj Lot Motoparalotnią jako prezent urodzinowy czy świąteczny. Faceci uwielbiają przygodę, dlatego jeżeli potrzebujesz prezentu na Dzień Taty albo Dzień Chłopaka - latanie świetnie się sprawdzi.


Miejsce realizacji

Mirosławice (okolice Wrocławia)

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

5 minut.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń, osoby towarzyszące będą mogły obserwować realizację z ziemi.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Minimalny wiek uczestnika to 16 lat (w przypadku osób niepełnoletnich wymagana notarialnie potwierdzona pisemna zgoda opiekuna prawnego lub obecność jednego z nich przy realizacji). Maksymalna waga osoby obdarowanej to 110kg. Aktualne dostępne terminy lotów można sprawdzić na stronie: lotyparalotniowe.eu.


Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności