Lekcja Gry w Tenisa | Warszawa

1 2 3 4 5 (2)
Warszawa
1 os.

159 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Imponuje Ci Jerzy Janowicz? Myślisz, że potrafiłbyś serwować piłkę z prędkością 200 km/h? Wejdź na kort tenisowy i sprawdź czy nie minąłeś się z powołaniem! Profesjonalny instruktor przekaże Ci podstawowe informacje, pokaże techniki uderzeń oraz wyjaśni systemem liczenia punktów. Zdobądź niezbędne umiejętności i rozegraj swój pierwszy mini mecz! Kto wie, może Twoja nowa pasja jest o rzut piłeczką stąd?

Prezent obejmuje:

  • Godzinne zajęcia prowadzone przez wykwalifikowanego instruktora,
  • Dopasowanie poziomu zaawansowania do umiejętności uczestnika,
  • Zapewnienie niezbędnego sprzętu i wyposażenia do ćwiczeń.

 

Lekcja Gry w Tenisa to idealny prezent dla Kobiety, Mężczyzny, Żony, Męża, Dziecka oraz każdego, kto kocha sport! Pomysł na prezent nie przychodzi Ci do głowy? Oryginalny prezent na Gwiazdkę, Urodziny, Imieniny lub Dzień Ojca spędza Ci sen z powiek? Niepotrzebnie! Podaruj przeżycie i zobacz uśmiech na twarzy Obdarowanego!


Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubiór i obuwie sportowe.

Czas trwania

1 godzina.

Informacje dla oglądających

Możesz zabrać ze sobą osobę towarzyszącą.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Informacje dodatkowe

W sezonie letnim usługa realizowana jest na odkrytym korcie. W takim przypadku otrzymasz dodatkowo napój regeneracyjny, batonik oraz smycz.Opinie (1)

Justyna

Profesjonalne podejście instruktora. Polecam!

1
Dodaj opinię
Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.