Pakiet Kursy Kulinarne - Kuchnie Świata

Warszawa
1 os.

269 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Kochasz gotować? Specjały kuchni polskiej są Tobie już dobrze znane i poszukujesz nowych inspiracji kulinarnych? W takim razie masz doskonałą okazję, aby poznać i nauczyć się tradycyjnych a zarazem najciekawszych dań z najdalszych zakątków świata. Z pakietu Kuchnie Świata wybierz kurs, który najbardziej Cię interesuje. To wyłącznie do Ciebie należy decyzja, czy będzie to kurs kuchni włoskiej, którą charakteryzuje pasta oraz pizza, orientalnej indyjskiej, a może meksykańskiej, opartej na roślinach strączkowych oraz różnych odmianach chili. Niezależnie jaki warsztat wybierzesz czeka Cie spotkanie z doświadczonym kucharzem, który przekaże Ci ciekawostki na temat wybranego kraju i jego tradycji kulinarnych, ale także garść praktycznych uwag, który pozwolą Ci wykorzystać tę wiedzę na co dzień! 

Obdarowany ma możliwość wybrania z Pakietu jednej z poniższych kursów w Warszawie:

  • Warsztaty Kuchni Bałkańskiej,
  • Warsztaty Kuchni Hiszpańskiej,
  • Kurs Kuchni Indyjskiej,
  • Warsztaty Kuchni Meksykańskiej,
  • Kurs Sushi,
  • Kurs Kuchni Arabskiej, 
  • Warsztaty Kuchni Włoskiej,
  • Kurs Kuchni Tajskiej,
  • Kurs Kuchni Wegańskiej. 

Interesuje Cię nietypowy prezent na Gwiazdkę? Pakiet Kursy Kulinarne - Kuchnie Świata to świetny prezent dla każdego! Podaruj obdarowanemu możliwość samodzielnego wyboru! Niech sam zdecyduje czy będzie to kurs kuchni meksykańskiej, chińskiej czy wegańskiej. Jeżeli chciałbyś podarować na Dzień Matki lub Dzień Kobiet oryginalny prezent, znalazłeś to, czego szukasz. Nie przegap fantastycznej okazji, aby sprawić przyjemność drugiej osobie. Ten Pakiet z pewnością umożliwi zdobycie nowych praktycznych umiejętności. Podaruj fajny prezent, który pozostanie w pamięci na długi czas! Niezależnie, czy poszukujesz inspiracji na prezent dla mamy, dziewczyny, czy żony - wybierz super prezent w postaci Pakietu!

Dostępne Prezenty i lokalizacje:

Filtruj Prezenty
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 17
Filtruj Prezenty

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

ok. 4 godzin

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Osoba obdarowana może dokonać wyboru jednego z dostępnych w pakiecie kursów. Kursant otrzymuje materiały szkoleniowe z przepisami. Pełne zaplecze techniczne po stronie organizatora (sprzęt, produkty, fartuszki, etc.). Prezent realizowany podczas specjalnie organizowanych eventów w grupach 8-14 osób.

Dostępne kuchnie: chińska, bałkańska, hiszpańska, indyjska, meksykańska, sushi, włoska, wegańska, tajskiej.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.