Gift Card

1 2 3 4 5 (60)
Cała Polska

Wybierz wartość Gift Cardu

50 zł 100 zł 150 zł 200 zł 250 zł 300 zł 350 zł 400 zł 450 zł 500 zł 550 zł 600 zł 650 zł 650 zł 700 zł 750 zł 800 zł 850 zł 900 zł 1000 zł 1500 zł 2000 zł 2500 zł 5000 zł

50 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Zastanawiasz się, co szalonego na prezent możesz dać bliskiej osobie, a solenizant ma już chyba wszystko? Podaruj ekstremalny pakiet upominkowy! To ponadczasowy podarunek, który zapewnia trwałe wspomnienia, radość oraz uśmiech na twarzy. Zdajemy sobie sprawę, że od wyboru przygód z naszej oferty może zakręcić się w głowie. Jeżeli nie wiesz, na co się zdecydować i co sprawi największą radość bliskiej Ci osobie - mamy rozwiązanie: Skorzystaj z karty podarunkowej Gift Card! Niech sam obdarowany zdecyduje, które ze swoich marzeń pragnie spełnić i które przeżycie pomoże mu osiągnąć ten cel.

Gift Card umożliwia wymianę na dowolny prezent z oferty firmy Wyjątkowy Prezent. Osoba obdarowana sama decyduje, czy ma ochotę na ekstremalne wrażenia i wysoki poziom adrenaliny, rozwijanie swojej pasji, czy też popołudnie pełne relaksu.

Gift Card jest ważny przez 12 miesięcy od daty zakupu. Wybrany prezent, zakupiony za pomocą Gift Cardu, uzyska ten sam termin ważności. Możliwe jest wykorzystanie kilku Gift Cards przy jednym zakupie. Pełną instrukcję wykorzystania Gift Cardu znajdziesz tutaj

Jak mogę wykorzystać Gift Card?

Kartę podarunkową Gift Card można wymienić na aktualne prezenty z oferty firmy Wyjątkowy Prezent. Osoba obdarowana sama decyduje, czy ma ochotę na ekstremalne wrażenia i wysoki poziom adrenaliny, rozwijanie swojej pasji czy też popołudnie pełne relaksu.

Ile ważny jest Gift Card?

Gift Card jest ważny przez 12 miesięcy od daty zakupu. Wybrany prezent, zakupiony za pomocą Gift Cardu, uzyska ten sam termin ważności (licząc od daty zakupu Gift Cardu).

Czy mogę wykorzystać więcej niż jeden Gift Card przy jednym zakupie?

Możliwe jest wykorzystanie kilku Gift Cards przy jednym zakupie. Instrukcję wykorzystania Gift Cardu znajdziesz tutaj

Zastanawiasz się, co szalonego na prezent możesz dać bliskiej osobie, a solenizant ma już chyba wszystko? Jeżeli nie wiesz, na co się zdecydować i co sprawi największą radość bliskiej Ci osobie, to mamy rozwiązanie: Skorzystaj z karty podarunkowej Gift Card! Podaruj ekstremalny pakiet upominkowy! To ponadczasowy podarunek, który zapewnia trwałe wspomnienia, radość oraz uśmiech na twarzy.


Miejsce realizacji

Cała Polska

Obowiązujący strój

Odpowiedni dobór stroju jest zależny od wybranego prezentu. Jeśli wybierasz jazdę quadem, gokartem czy jazdę 4x4 pamiętaj, aby strój był wygodny i nie ograniczał ruchów.

Czas trwania

Każdy prezent ma inny czas trwania, pamiętaj by sprawdzić ile czasu musisz poświęcić na realizację.

Informacje dla oglądających

Liczba osób towarzyszących czasem może być ograniczona w zależności od prezentu, pamiętaj by zawsze to sprawdzić.

Pogoda

Niektóre prezenty są zależne od warunków pogodowych, zwłaszcza te lotnicze lub realizowane na wodzie. Jeśli pogoda uniemożliwi realizację zostaniesz o tym poinformowany przez Wykonawcę.

Informacje dodatkowe

Gift Card umożliwia wybór dowolnego prezentu z oferty firmy Wyjątkowy Prezent. Przed realizacją należy wymienić go na konkretny Prezent. Wymiany dokonasz na stronie www.wyjatkowyprezent.pl lub w punkcie sprzedaży. W razie wyboru Prezentu, którego wartość przekracza wartość Gift Cardu masz możliwość dopłaty. Gift Card można wykorzystać tylko raz, niewykorzystana kwota nie może być ponownie użyta. Wymiana prezentu nie powoduje przedłużenia terminu ważności Vouchera.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności